En Güzel Yürüme Yolu Fikirleri ile yeniden karşınızdayız. Eğer siz de hazır yaz mevsimi gelmişken beton binalar içinde yaşamaktan sıkılanlardansanız, doğaya ve yeşile hasret bünyenizi mükemmel şekilde tasarladığınız bahçelerle doyuma erdirebilirsiniz.

Örneğin ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir bahçede sıra dışı tasarımlarda dinlendirici adımlar atmak istiyorsanız işte sizlere muhteşem yürüyüş yolu fikirleri burada yer alıyor. Üstelik bu projeler bütçenizi zorlamayacak malzemelerden seçildi. Görsellerin bir çoğu kendin yap projelerinden oluşturuldu.

Ahşap Yürüyüş Yolu Tasarımı

Örneğin yukarıdaki ahşap yürüyüş yolunu dilerseniz elinizde artık bulunan kerestelerle ya da yapı marketlerden ucuza satın alarak elde edebileceğiniz kerestelerle tasarlayabilirsiniz. Dilediğiniz büyüklükte şekillendirdiğiniz keresteleri önce vernikleyerek daha dayanıklı hale getirebilirsiniz. Dilerseniz görseldeki gibi aralara minik ve renkli çakıl taşları da döşeyebilirsiniz. Eğer yürüyüş yolunuzun ölümsüz olmasını istiyorsanız ahşap görünümlü döşeme taşlarından da satın alabilirsiniz. Bildiğiniz gibi son zamanlarda açık mekanlarda da ahşap görselli malzemeler kullanmak çok trend…

Damalı Çimenli Yürüme Yolu
Dilerseniz yürüme yolunu adım taşlarının arasına ekilmiş çim görselli mikslerden de oluşturabilirsiniz.

Mozaik Yürüme Yolu

Büyük ve farklı renklerdeki kaynak taşlarını çimento üzerine yapıştırarak aralarında görseldeki gibi mini çakıllarla sanat eseri niteliğinde oluşturabilirsiniz.

Mini Çakıllardan Yürüme Yolu

Çakıl taşlı yollarda yürümenin yolu bazen hiçbir zeminde yoktur. Ayaklarınızın arasında ezilen ve çıtırdayan çakıllar belki sizi çocukluğunuza kadar bile götürebilir. Bunun için yol kenarına yerleştirdiğiniz kalıpların arasına çakıl taşı dökmekten başka hiç bir şey yapmanıza gerek yok.

Odun Longalarından Yürüme Yolu

Odun parçalarından döşenmiş bu yürüme yolu ise bahçenize şiirsel bir hava katabilir.

Çiçeklerle Bezeli Kaynak Taşları

Dev kaynak taşlarının arasına kır çiçekleri ekerek harika bir yürüme yolu tasarlayabilirsiniz.

Renkli Patika Yol

Bu renkli patika yolu kardığınız çimentonun arasına döşediğiniz yuvarlak patika taşları ile elde edebilirsiniz.

Çimento Taşlardan Yol

Burada gördüğünüz yürüme yolu için çimentolu kararak hazır satılan kalıplara yerleştirmeniz yeterli olacak.

Kırık Seramiklerden Yol

Markör ile kırarak şekillendirdiğiniz seramikleri yürüme yolunuza döşeyerek harika desenler elde edebilirsiniz. Bu içeriğimizde de sizlere En Güzel Yürüme Yolu Fikirleri nden söz ettik.

En Güzel Yürüme Yolu Fikirleri” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.