Bodrum Ev Dekorasyonu örnekleri, sadece Bodrum içinde değil güzellikleri ve otantik yanlarıyla tüm dünyada ilham kaynağına dönüşüyor. Bembeyaz evleri, mistik havası ve şarkılara bile konu olmuş büyülü yanıyla masal gibi bir sahil kasabasıdır Bodrum. Yaz geldiğinde yerli yabancı turistlerin en popüler durağı olmasının ise çok haklı ve özel bir yanı var. Bunun en büyük sebebiyse gerek mimari yapısıyla, gerekse de cıvıl cıvıl sosyal ve popüler havasıyla kendine özel bir ruhunun olması.

Bodrum geceleri, Bodrum’u en özel aktivite alanlarından kılarken Bodrum sahilleri ise  sabah, öğlen ve ilk akşamları en güzel şekilde geçirebilmek adına şehri en özel mekanlardan kılıyor.

Peki ya  sade ve yalın hatta otantiklik kokan  Bodrum ev tasarımlarına ne demeli? Eğer sizin de Bodrum’da yenilemeyi düşündüğünüz bir eviniz varsa hatta Bodrum’da olmayan ama Bodrum evi tarzında tasarlamak istediğiniz bir eviniz varsa bu içerikten ve görsellerden fikirler alabilirsiniz. Gerek Coastal/Akdeniz stilindeki tasarımları, gerek Osmanlı tarzındaki sedirli etnik ve otantik ev tarzlarını görseller arasında bulabilirsiniz. Mavi denizin turkuaz ve cam göbeğindeki temaları gördüğünüz gibi Bodrum evlerine ilham kaynağı oluyor. Öte yandan toprak tonlarından canlı kırmızı, yeşil ve sarı renklerinin kullanıldığı etnik kökenli Bodrun evi dekorasyon stillerini de resimler arasında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.