Son Moda Duş Modelleri başlıklı yazımızla yeniden birlikteyiz. Yaz – kış kısacası dört mevsim omuzlarımızda biriken yükü ve günün bütün stresini attığımız yegane yer duştur. Bu duruma ise şaşmamalı zira suyun insanı arındıran ve ayrıca da vücudu gevşeten bir gücü var. Öte yandan banyonun tasarımı da bu arınma ve rahatlama için çok önemli elbette. Düşünsenize bir kere… Tam istediğiniz tasarımlarda ve sizi günün stresinden arındıracak bir duş stylingi evde sizi bekliyor. Eh haklı olarak bu durumda duşun altında fazladan saatler geçirmek de hayalini kurduğunuz günün en güzel anlarından olacaktır. O halde gelin her zevke ve beğeniye hitap eden son model duş tasarımlarına bir göz atalım.

Duvardaki Gömme Niş Tasarımı

Madem ki duş tasarımınızın exclusive ve size özel olmasını istiyorsunuz o zaman diğer odalardaki duvar nişlerine duş dekorasyonunda da yer verebilirsiniz.

Taş Devrinden Esintiler

Eğer duş stylinginizin sadece size özel tasarımlarda olmasını istiyorsanız alışılmışın dışında dokunuşlara yer vermelisiniz. Örneğin bu duvardaki doğal patlatma taşlarla birlikte zeminde bulunan doğal bir taş örneği olabilir.

Antrasit Artı Ahşap

Gri ve ötesi tonları günümüzde banyolarda da yer alan efektlerden. Öylesi doğadaki taşlardan gelen bu renk esintisini yine doğal ahşap dokusuyla da harmanlayabilirsiniz.

Banyodaki Çini Sanatı

Banyoda bulunan çini efektleri, irili ufaklı yatay çakıl görselleri yine banyolara farklı bir ambiyans katan detaylardan günümüzde.

Eskiye Gönderme Yapan Fayans Modelleri

Yine eskiye gönderme yapan beyaz ve derzleri gri fayans modelleri günümüz banyo – duş efektlerinden…

Rustik Duş Modelleri

Orijinal doğal taşlardan ya da doğal taş görselini veren mermer fayanslı duş modelleri de rustik stiliyle banyoları süslüyor şu aralar. Bu şekliyle günümüzde sade modellerde banyolarda da hakim.

Gök Yüzünden Akan Doğal Su Efektleri

Günümüzde sadece iyi , güçlü ve tazyikli akan duş armatürleri dekorasyon açısından yeterli görülmeyebilir. Yanı sıra doğal spam efektleri sunan görseller de ruhu rahatlatmaya yarayan efektlerden… Tıpkı yukarıda gördüğümüz asma tavan tasarımlı doğal şelaleyi andıran su kanalları gibi. Böylesi bir ambiyansı yerden yansıyan yeşilliklerle de destekleyebilirsiniz. Bu tür buğulu görsellere dilerseniz glam efekti veren altın – bakır tonlamalarını da ekleyebilirsiniz. Bu içeriğimizde de sizlere Son Moda Duş Modelleri nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.