En Güzel Vestiyer Modelleri ile evinizin girişine düzen kazandırabilirsiniz. Evlerimizin antresi, adeta kişiliğimizden ip uçları veren parmak izleri gibidir. Karakterimizden, beğenilerimizden söz eden bu alan aynı zamanda fonksiyonel ve modern vestiyer modelleri ile hem çok daha düzenli, hem de şık bir bölüme dönüştürülebilir.

Bu konuda piyasada bulabileceğiniz çok fazla zevke hitap edebilecek vestiyer modeli varken dilerseniz evinizin stilini vurgulayacak olan ısmarlama modellere de yönelebilirsiniz. Vestiyerinizi seçmeden önce mutlaka kapı girişinin yani antrenin hacmini göz önünde bulundurmalısınız. Bu gibi gerekli detaylara dikkat ettiğinizde eviniz için ihtiyacınız olan şık, fonksiyonel ve kullanışlı bir vestiyere sahip olabilirsiniz.

En Güzel Vestiyer Modelleri Ve Klasik Stiller

En Güzel Vestiyer Modelleri

Günümüzde iş yerlerinde ya da evlerde kullanılan vestiyer seçenekleri klasik, modern ya da özgün niteliklerde olabiliyor. Dilerseniz konuklarınızın ve ev halkının out door giysilerini taşıyacak olan vestiyeri klasik özellikler taşıyan ve modası asla geçmeyen ahşap özelliklerde seçebilirsiniz.

Bir vestiyer seçerken elbette evin stiline uyacak modern, klasik, avangart örneklerin yanı sıra ürünün açık mı yoksa kapalı niteliklerde mi seçileceği de önemli konulardandır. Açık yani giysileri gün yüzüne seren kapaksız niteliklerdeki bir vestiyer, tertip ve düzeni dert etmeyen kişiler için güzel bir seçenek olabilir. Öte yandan sadeliğe önem veren kişilerse daha tertipli bir görünüm için kapaklı bölümleri olan vestiyer modeline yönelmelidir.

Yine vestiyer seçerken alışkanlıklarınızı da göz önünde bulundurabilirsiniz. Örneğin daha çok alt rafları mı yoksa yanlarda bulunan rafları mı kullanıyorsunuz bu da önemli bir konu. Böylelikle ayakkabı gözlerinin ne tarafta olacağı konusunda da fikir edinebilirsiniz. Örneğin sırt – bel ağrısı çeken kişilerin daha çok yan taraflardaki rafları kullanma eğilimi bulunuyor. Bu fikirlerden yola çıkarak ayakkabı bölmeleri yan tarafta olan seçeneklere yönelebilirsiniz.

Az sayıdaki ya da kalabalık ailelerdeki kişi sayısı da vestiyer ebatları konusunda değişkenlik getiren detaylardan…

Yine vestiyerinizde bulunan bir ayna detayı, hem görsel ışık , hem de dışarı çıkmadan önce kendinize çeki düzen verebilmeniz adına büyük bir kolaylık olabilir.

Sürgülü Vestiyer Modelleri

Sürgülü vestiyer modelleri ise dar alanlarda yerden tasarruf etmenizi sağlayacak modern seçeneklerden…

Yarım Vestiyer Modelleri

Sadece duvara asılarak kullanabileceğiniz vestiyer modelleri ise daha çok kalabalık olmayan bekar ya da çift olarak yaşayanlar içi uygun olabilir. Elbette düzenli bir öğrenci evi için de düşünülebilir. Bu içeriğimizde de sizlere En Güzel Vestiyer Modelleri nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.