Bu internet sitesine (www.welsofthome.com) girmeniz halinde bu internet sitesinde ya da mobil uygulamadaki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Dijital modellerimizde Ultrasoft kumaş kullanılmaktadır. Welsoft kumaştan daha ince ve kısa tüylü bir kumaştır.

Özel ölçülü ürünlerde iade ve değişim işlemleri sadece hatalı model gönderimlerinde geçerlidir. (Küçük halılar ve yolluk ölçülerinin tamamı özel ölçüye girmektedir.)

Ölçü sorumluluğu müşteriye aittir. Welsoft Home verdiğiniz ölçülere göre siparişinizi özenle hazırlar. Özel ölçülü siparişlerde müşterinin verdiği yanlış ölçüden kaynaklı sorunlarda iade ve değişim yapılamamaktadır. 

Teslim süresi Welsoft modellerde 3-7, Dijital modellerde 7-10 iş günüdür.

Çok ince halılarda halı örtüsü köşelerden kalkma yapabilir. 

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması; sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan www.welsofthome.com sorumlu değildir. www.welsofthome.com , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. www.welsofthome.com , internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması yolu ile kullanıcıların, bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanması halinde bundan dolayı doğabilecek hiç bir hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmemektedir.

www.welsofthome.com , işbu site ve site uzantısında ya da mobil uygulamada mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede ya da mobil uygulamada sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede ya da mobil uygulamada yayım anında yürürlüğe girer ve değişikliklerin takip edilmesi kullanıcıların sorumluluğu altındadır. Sitenin ya da mobil uygulamanın kullanımı ya da siteye ve mobil uygulamaya giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

www.welsofthome.com’in, kullanıcı tarafından siteye ya da mobil uygulamaya kayıt formunda yazılmış olan veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, reklam, tanıtım, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. Kullanıcı, işbu Sözleşmeyi onaylayarak, Welsoft Home ile paylaşmış olduğu tüm bilgilerin şahsına ait olduğunu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için tüm Halk İnternet bünyesindeki diğer tüzel kişiler ile de paylaşılabileceğine onay vermektedir.

İnternet sitesinde veya mobil uygulama üzerinde üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının internet sitesine ve mobil uygulamaya giriş yetkisi geri dönülmemek üzere iptal edilecektir. www.welsofthome.com kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme hakkı saklıdır. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

www.welsofthome.com gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak veya kullanıcı hesabındaki üyelik bilgileri kısmında yer alan ‘’Kampanya duyuruları ile ilgili e-posta almak istiyorum.’’ – ‘’Kampanya duyuruları ile ilgili SMS almak istiyorum.’’ – ‘’ Kampanya duyuruları ile ilgili telefon ile bilgilendirilmek istiyorum.’’ kısmındaki işareti kaldırarak veya gönderilen SMS’lerin içeriğinde yer alan yönlendirme bağlantısı ile günlük ticari ileti gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz çıkabilirsiniz.

Bu internet sitesi www.welsofthome.com kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir.

www.welsofthome.com , bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

www.welsofthome.com bu internet sitesi ve mobil uygulamanın genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesi ile mobil uygulamadaki tüm bilgi, resim, www.welsofthome.com markası ve diğer markalar, www.welsofthome.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde veya mobil uygulamada bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin veya mobil uygulamanın bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

www.welsofthome.com burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İnternet sitesini ve mobil uygulamayı ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) takip edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler, gizlilik koşulları dahilinde, daha iyi hizmet verebilmek, internet sitesinin ve mobil uygulamanın kullanıcılarına sunduğu deneyimi geliştirmek, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliği yaptığımız firmalarla paylaşılmaktadır.

Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı veya bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet almaya başladığı andan itibaren ya da sipariş verdiğinde işbu kullanıcı sözleşmesi yürürlüğe girmektedir. www.welsofthome.com , dilediği zaman işbu sözleşmeyi ve internet sitesindeki ve mobil uygulamada bulunan yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme hak ve yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye veya mobil uygulamaya her girişte yasal uyarı ve kullanıcı sözleşmesi sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Müşteri, işbu Gizlilik Sözleşmesini onaylayarak, www.welsofthome.com ile paylaşmış olduğu bilgilerin şahsına ait olduğunu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için tüm www.welsofthome.com İştirakleri ve www.welsofthome.combünyesindeki diğer tüzel kişiler ile de paylaşılabileceğine onay vermektedir.

www.welsofthome.com , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.

www.welsofthome.com , e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamakta veya yorumlatmaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.welsofthome.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla www.welsofthome.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşterinin üyelik adresi ve şifresinin üçüncü bir kişi tarafından biliniyor ve üyeliğin kullanılıyor olmasından dolayı www.welsofthome.com kesinlikle sorumlu değildir.

www.welsofthome.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. www.welsofthome.com bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” ve kişisel bilgiler vasıtasıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin devam etmesi amacıyla saklanmakta ve bu amaçlarla kullanılmaktadır.

Müşteriler, www.welsofthome.com’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak veya kullanıcı hesabındaki üyelik bilgileri kısmında yer alan ‘’Kampanya duyuruları ile ilgili e-posta almak istiyorum.’’ Ve ‘’Kampanya duyuruları ile ilgili SMS almak istiyorum.’’ Ve ‘’ Kampanya duyuruları ile ilgili telefon ile bilgilendirilmek istiyorum.’’ işaretini kaldırarak veya gönderilen SMS’lerin içeriğinde yer alan yönlendirme bağlantısı ile günlük ticari ileti gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz çıkabilmektedir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.welsofthome.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.welsofthome.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

İade, İptal ve Para İadesi (Geri Ödeme) Politikası

 • Ürünlerimi iade etmek için herhangi bir ödeme yapmam gerekir mi?

  Sunduğumuz iade yöntemleri kullanıldığında welsofthome.com iadeleri her zaman ücretsizdir. Fakat kargo masrafları tarafınızdan ödenir.

 • Ürünlerimi iade edebilmem için gerekli şartlar nedir?

  Welsoft Home üzerinden satın alım yapan kişi aşağıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır;

  Dijital modellerimizde Ultrasoft kumaş kullanılmaktadır. Welsoft kumaştan daha ince ve kısa tüylü bir kumaştır.

  Ölçü sorumluluğu müşteriye aittir. Welsoft Home verdiğiniz ölçülere göre siparişinizi özenle hazırlar. Ölçüden kaynaklı sorunlarda iade ve değişim yapılamamaktadır. 

  Teslim süresi Welsoft modellerde 3-7, Dijital modellerde 7-10 iş günüdür.

  Farklı zamanlarda alınan aynı model halı örtülerinde renk ve ton farklı olabilmektedir. Bu bir iade sebebi değildir.

  İade ve değişim işlemleri sadece istenilen modelden farklı bir model geldiğinde geçerlidir. Halı örtüleri siparişe özel hazırlandığı için satın almış olduğunuz örtü siparişinize özel sıfırdan üretilmiştir. Bu nedenle iade ve değişim mümkün değildir. 

  Çok ince halılarda halı örtüsü köşelerde kalkma yapabilir. Bundan Welsoft Home sorumlu değildir.

   

 • Ürünü nasıl iade ederim?

  Evden teslim alma: İsterseniz, ürünün evden teslim alınmasını talep edebilirsiniz. 1-2 iş günü içinde paketi teslim alması için bir kurye göndereceğiz. Lütfen giriş yapın ve hesabım > iadeler bölümündeki adımları izleyin. welsofthome.com internet sayfasına kayıtlı değilseniz, lütfen sipariş onay e-postasında size gönderilen bağlantıyı kullanın.

  Ürünler orijinal durumlarında olmalıdır ve ürünlere ait faturayı sunmanız gerekir. 0 ile 36 aylık bebeklerin iç çamaşırları haricinde, iç giyim ürünleri iade edilemez.

  Ürünün her zaman para iadesi talebinin öncesinde satın alınmış olması gerektiğini lütfen unutmayın.

  Ürünü iade etmek için Welsoft Home iletişim kanallarından biri üzerinden iade talebinizi bize iletmeniz gerekmektedir.

 • Ürünü nasıl iade etmem gerekir?

  Bütün iadeler siparişi teslim almalarından itibaren 14 gün içinde yapılmalıdır.

 • Geri ödemeyi nasıl alırım?

  İade işlemi onaylandığında, satın alma işleminde kullandığınız ödeme yönteminin aynısı kullanılarak geri ödemeniz yapılacaktır.

 • Geri ödememi ne zaman alacağım?

  İade işlemi onaylandığında (ürünler mükemmel durumda ve içlerindeki etiketlere zarar gelmemiş olmalıdır), geri ödemenin birkaç gün içinde tarafınıza gönderileceğini belirten bir onay e-postası alacaksınız.

  Kredi kartınıza yapılan ödemelerin daima bankanıza/finans kuruluşunuza bağlı olacağını unutmayın.

 • Geri ödeme tutarı yanlışsa ne yapmam gerekir?

  Müşteri hizmetleri departmanımız ile iletişime geçin, sorunu mümkün olan en hızlı şekilde çözelim.

Saygılarımızla,
www.welsofthome.com