Duvara Monte Tv Örnekleri ile evinizde yerden kazanç sağlayabileceğiniz gibi daha şık ve modern bir hava yaratabilirsiniz. Haftalarca televizyonunu duvara monte etmek için en uygun bölümü arayanlardansanız bu fikirlere dikkat diyoruz. Özellikle de salonunuzdaki mobilyaların dizaynı bu konuda çok önemli zira bu sonradan aldığınız bir kararsa yer yerinden oynayacak demektir.

Duvara Monte Tv Örnekleri Ve Ahşap Paneller

Hemen söyleyelim ki yerden tavana kadar uzayan ahşap tv ardı paneller, mekana farklı bir aura ve derinlik kazandırırken aynı zamanda küçük salonlarda boğukluk yaratabilir. Bu yüzden bu tür bir tarzı benimsiyorsanız salon metrekaresini ve salonda kullanılan renkleri tekrar gözden geçirin deriz.

Rafların Arasındaki Tv

Duvar monteli televizyonlar konusunda aslında sandığımızdan daha fazla fikir var. Örneğin bunları açık raflarla birleştirmek de güzel bir fikir zira bu eyleminizle ortamdaki zıtlığı nötralize edebiliyorsunuz.

Çıplak Duvarda Asılı Tv

Kimileri var ki tv izlerken sadece izlediği programa odaklanmak ister ve dolayısıyla da duvarda dikkatini dağıtacak başka bir öğeye yer vermek istemez. Eğer siz de bu kişilerdenseniz bomboş duvara astığınız yalın bir tv görüntüsünü tercih edebilirsiniz.

Seperatöre Asılı Tv

Eğer salonunuzda seperatör kullanarak ayırmak istediğiniz bir bölüm varsa tv asma noktası olarak bu bölümü de değerlendirebilirsiniz. Alışkanlık olarak salonda tv seperatörü kullanmak kimsenin aklına gelmez ama siz bunu yaratıcı bir fikir olarak değerlendirebilirsiniz. Elbette sağlamlık konusunda dikkatli olmanızı öneririz.

Tuğla Miksi ile Duvar Tv si

Burada sevdiğiniz tarzda bir duvar tuğlası oluşturarak ardından üzerinde televizyonunuz için belirli bir alan belirleyin. Eğer çok belirgin durmasını istemiyorsanız, duvarlarınızın rengine yakın bir renk kullanabilirsiniz. Ayrıca duvarın dokusunu belli etmek ve tasarımınızı daha ilginç hale getirmek adına birkaç ışık da ekleyebilirsiniz. Bu içeriğimizde de sizlere Duvara Monte Tv Örnekleri nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.