97 sonuçtan 1-52 arası gösteriliyor


Kırlent Kılıfı

 

Evlerinizin yüzünü güldürmek istiyorsanız bunu başarmanın en ekonomik ve kolay yanı basitçe ulaşabileceğiniz kırlent kılıflarından geçiyor. Birbirinden farklı tarzlardaki, değişik renk ve desenlerdeki kırlent  kılıfı modelleriyle evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Modern, klasik, retro, vintage, popart, bohem , etnik, otantik, asyatik, tropikal, dekoratif, peluş, düz renk kırlent kılıfı tarzlarıilekoltuk modellerinin tümü için uygun tasarımlı modellere sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Birbirinden farklı 100’lerce çeşit ve değişik tasarımlardaki kırlent modeliyle fazla masraf yapmadan sadece minik dokunuşlarla evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Salon veya oturma odası, yatak odası ya da çocuk odası… Hiç fark etmez… Kırlent kategorimizde kendi zevkinize uygun birçok farklı modeldeki kırlent modelini seçerek daha şık ve rahat koltuklarınız olacak.

Dekoratif kırlent kılıfı modellerimizin mobilyalarınızın yanı sıra halı ve perdelerinizle de son derece uyumlu olacağından emin olabilirsiniz. Baskılı, desenli, düz ya da zıt renklerdeki yumuşacık kırlent kılıfı seçenekleriyle capcanlı dekorasyonlar yaratabilirsiniz. Bu şekilde ister tekli, isterseniz kombin şeklinde zengin kırlent kılıfı görselleri sergileyebileceksiniz.

Canlı baskıları ve farklı görselleri ile dikkat çeken kırlent modelleri, salon ve oturma odalarının daha dikkat  çekici görünmesini sağlıyor. Sanatsal desenleri ile dekoratif kırlent modellerimiz evlerinize çok yakışacak. Günümüzde en çok tercih edilen desenlerden olan; kaktüs, çiçek, flamingolar, geometrik çizgiler, çiçek baskılı ya da sloganlı - yazılı koltuk kırlentleri, canlı renkleri ve esprili tasarımlarıyla sayfalarımızda!...  Gizli dikiş fermuarına sahip, ön yüzü baskılı, arka yüzü beyaz, %100 sağlıklı Oeko Texo standartlarına uygun 100 sertifikalı kırlent modellerimizi inceleyebilirsiniz.