Banyolar İçin Depolama Alanı , özellikle de mini banyolu evler için aranıp da bulunmayan cevherler gibidir. Evlerin metrekare hakkı, pahalı arsa fiyatları nedeniyle günden güne düşedursun, banyolarımızda brüt kullanım alanlarının her santimini nasıl kullanabileceğimiz konusunda uzmanlaşmaktayız haliyle. Özellikle de sahip olduğumuz banyolarımızda daha fazla depolama alanı gerekliliği bizler için oldukça önemli bir konuya dönüşmekte. Eğer siz de küçük banyonuzu kocaman ve depolama alanları ile dolu bir mekana dönüştürmek istiyorsanız bizi izlemede kalın deriz…

Ferforje Depolama Öğeleri

Ferforje raf, dresuar ya da şifoniyer gibi eşyalar yapısı itibarıyle hem şık, hem de oldukça pratik saklama ve istifleme alanı yaratan objelerdendir. Yerleştirilmeleri ve taşınmaları da oldukça kolaydır. Kırıp- dökme, monte ya da inşaat gibi masraflar gerektirmez. Eğer banyolarınızda saklama alanı sıkıntısı yaşıyorsanız bu tarz eşyalara yönelebilirsiniz.

Bayonlarda Tezgah Altı İstifleme Alanı Kullanımı

Banyo ya da mutfak gibi alanlarda tezgah altını sakın yabana atmayın. Özellikle de banyonuz küçükse… Ne yazık ki bu bölümler eskiden beridir ölü alan olarak bırakılan ve değerlendirilemeyen noktalardır. Açık ya da kapalı tezgah altlarında ölçüler el verdiğince raf kullanımı elde edebilirsiniz.

İşlevsel İçi Raflı Ayna Kullanımı

Banyodaki her bölmede havluları, güzellik malzemelerinizi ve kişisel eşyalarınızı kaos yaşamadan güzel bir düzen içinde muhafaza edebilirsiniz. Hatta gerektiğinde düz bir tuvalet aynası yerine arkasında depolama alanına sahip olan aynaları seçerek eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz bile.

Banyoda Minimal Ve İşlevsel Şıklık

Siyah gibi koyu renkli mobilyaları seviyorsanız ve banyonuz küçükse sade ve minimal çizgiler taşıyan bu gibi eşyalara banyonuzda yer verebilirsiniz.

Bol Bol Çekmece Ve Raf Desteği

Küçük banyoları düzenlerken akıllıca ve işlevsel çalışmalar yapmak gerekir. Örneğin bu konuda çok fazla alan kaplamayacak fakat size daha fazla depolama alanı sağlayacak raflar, göz ve çekmeceler sizin için ehvem olacaktır.

İşlevsel Kutularla Gelen Banyo Ferahlığı

Dilerseniz hiç masraf yapmadan ve sadece kasaları boyayarak bile banyonlarınız için istif alanı yaratabileceğinizi biliyor muydunuz?

Sadece Bir Merdiven Ve Tabure

Gördüğünüz gibi sadece bir merdiven ve tabure şıklığı ile dahi banyolarınızda raflar tasarlayabilirsiniz. Bu içeriğimizde de sizlere Banyolar İçin Depolama Alanı çözümlerinden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.