Bir Koltukla 10 Dekorasyon Önerisi başlıklı yazımızla birlikteyiz. Günümüzde tek renkli koltuk kullanımı çok moda. Sözünü ettiğimiz bu ana renk ise genellikle; taş rengi, gri, lacivert, toprak renkleri yani kahve rengi tonlarından ibaret. Bu yüzden de sizlere bu gün ana teması kahverengi koltuk olan mobilya mikslemelerinden söz edeceğiz.

Şayet siz de koltuk seçimini kahverengiden yana kullandıysanız şık dekorasyon fikirlerimizden yararlanabilirsiniz. Özellikle de salonunuzdaki dengeyi monotonluktan uzak bir şekilde kurgulamak istiyorsanız burada değişik tarzları bulabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken önemli konu kahve rengi temasının üzerine doğru renkleri kullanmak olmalıdır. Bu püf noktasını kullanarak şık, çarpıcı salon dekorasyon fikirleri yaratabilirsiniz. Örneğin kahverengi ile birlikte kullanabileceğiniz en uyumlu renkler; Türkuaz, turuncu, sarı, altın, mavi, yeşil, bakır, kırmızı ve fuşya renkleri olabilir.

Yanı sıra dekorasyonunuza vurgu yapmak isterseniz perde, halı, yastıklar, aksesuarlar ya da aydınlatma unsurlarını da kullanabilirsiniz. Böylelikle salonunuzdaki görsel derinlik artacaktır.

Taş Duvar Ve KahveKoltuk Birlikteliği

Dilerseniz toprak renklerinden doğal kahve ve kızıl renkli tuğla duvar birlikteliğini de evinizde kombinleyebilirsiniz.

Kahverengi bir koltuğu hareketlendirmek için en güzel yöntemlerden biri de puf kullanımı olabilir.

Dilerseniz kahve rengi bir koltuğu kürklü kumaşlarla da hareketlendirebilirsiniz.

Ayrıca turuncu, ateş, altın, bakır tonlamaları bu gibi bir koltuğu en iyi şekilde yükseltecek olan tonlamalardandır.

Büyük seramik vazolar ve duvardaki şık tablo galerisi ile de evinizi güzelleştirebilirsiniz dilerseniz. Bu içeriğimizde de sizlere Bir Koltukla 10 Dekorasyon Önerisi nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.