Kışlık yastık modelleri yani kanepelerin, yatakların ve koltukların üzerinde kullandığımız namı değer kırlent modelleri…. Her kış mevsiminde içimizi ısıtan bu yastıklar kimi zaman pufidik dolguları, iç ısıtan renkleri, sempatik baskıları ve tüylü formları ile tam da kışa özel dekoratif nesneleri oluşturuyor. Evlerinizin tasarım ve dekorasyonuna uygun olarak kullandığınızda çok yakışacak olan bin bir çeşit yastık çeşidini ise sizlere fikir vermesi açısından bu içeriğimizde bir araya topladık.

Animal Plant Yastık Modelleri

Örneğin burada safari dekorasyon stilleriyle çok iyi gidecek olan animal plant yani vahşi hayvan baskılı bir model yer alıyor.

Tüylü Yastıklar

Tüylü yastıklar, kış mevsiminin olmazsa olmazı… Evimizi renklendiren yumuşacık formları ile içimizi ısıtan bu yastıkların tek kötü yanı alerjen bireylere rahatsızlık vermesidir.

African Stili Yastıklar

Bildiğiniz gibi son zamanlarda dekorasyonda African stili rüzgarları esiyor. Bu tarz bir dekorasyon düşünüyorsanız kesinlikle seçmeni gereken yastık biçimi de bu gibi bir ürün olmalı.

Kabartmalı Yastıklar

Kabartmalı yastıklar, son zamanlarda kadınların el emeği göz nuru şeklinde kendi elleri ve emekleri ile tasarladıkları yastıklardan… Bunlar keçe ile yapılabildiği gibi kaneviçe işlemesi niteliğinde de tasarlanabiliyor.

Anime Karakterli Yastık Modelleri

Sanmayın ki çizgi kahramanlar ya da anime film kahramanları artık sadece çocuk odalarında yer alıyor.Her daim genç kalmak isteyen yetişkinler de artık bu tarz öğelere oturma odalarında yer veriyor.

Geometrik Desen Kırlent Modelleri

Geometrik desenli kırlent modelleri, İskandinav dekorasyon stilinin atak yapmasının ardından yükseldi ve modern stillerde döşenmiş tüm stillere de uyum saplıyor.

Dolgulu 3D Yastık Modelleri

Hayvan severlerin çok seveceği bu tarz 3 D efektli yastıkları onlara ev hediyesi olarak götürebilirsiniz örneğin.

Hobi Stili Yastık Modelleri

Bilmeceli yastık modelleri bilmece hobisine sahip olanların sevebilecekleri ilginç tarzlardan örneğin.

Kürklü Yastık Modelleri

Kürklü yastık modelleri de İskandinav stilinin şık ve vaz geçilmez örneklerinden…

Manzaralı Yastık Modelleri

Özellikle ünlü ressamların tablolarından esinlenerek 3d baskı efektleri ile kumaşa aktarılan bu stil, klasik dekorasyonlu evlere çok yakışıyor.

Ekoseli Yastık Modelleri

Ekoseli yastık modelleri; modern, vintage yada klasik tasarımlı evlerin her birinde kullanılabiliyor.

Etnik Desen Yastık Modelleri

Otantik ve bohemistik evlerin olmazsa olmazı yastık modelleri.

Monokrom Yastık Modelleri

Sadece iki renkten oluşan bu tarz yastık modelleri özellikle modern ve sakin tınılarda döşenen evlere çok yakışıyor.

Çiçek Baskılı Yastık Modelleri

Çiçek baskılı yastık modelleri; romantik tasarımlı ya da vintage stili evler için uyumlu.

Marwell Baskılı Yastık Modelleri

Bu tarz Marwell karakterleri ile bezeli yastıkları dilerseniz gençlerin odasında dilerseniz de kendi oturma odanızda bile kullanabilirsiniz.

Yazı Baskılı Ve Sloganlı Yastık Modelleri

Sloganlı yastıklar, klasik stiller hariç her türlü evde kullanılabiliyor. Bu içeriğimizde de sizlere Kışlık yastık modelleri nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.