Dekoratif raf modelleri evin herhangi bir odasında kullanılabilecek olan çok amaçlı ürünlerdendir. Bu içeriğimizde de oldukça güzel ve küçük dokunuşlara sahip olan modellerden söz edeceğiz. Bu parçalar harika birer aksesuar olabilecekleri gibi oldukça kullanışlı parçalardandır da.

Dekoratif raf modelleri Ve Farklı Tasarımlar

15 Dekoratif Ahşap Duvar Rafı

Duvar raflarının tasarım ve karakterleri ile duvarınıza belli bir hava katacağı kesin… Eh burada da iş size düşüyor zira ev dekorasyonunuza yönelik olarak zevkinizi konuşturmanız gerekiyor. Duvar raflarının çok amaçlı ve kullanışlı modeller olduğundan söz etmiştik. Örneğin bu parçalar organize etmede ya da eşya depolama konusunda çok işlevsel parçalardır. Kısacası evin her alanında kullanabileceğimiz eşyalara kolay erişim sağlayan bu parçalar aynı zamanda sıkıcı duvarlara da güzellik katmaktadır.

Boyanabilen Ahşap Raf Modelleri

Ahşap duvar rafları, uzun süre kullanılabilen ve dönüştürülebilen ürünler. Dilerseniz bu parçaları duvarınızda zıtlık oluşturacak ilginç tasarımlara dönüştürebilirsiniz. Örneğin güzel renklerde boyayabilirsiniz.

Çerçeve Stilinde Duvar Rafı Modelleri

Minimal Raf Modelleri

Eğer duvarlarınızda çok kalabalık istemiyorsanız bu tarz minimal ürünlere yönelebilirsiniz.

Dönüştürülmüş Raf Modelleri

Elinizin altında kalan ve hatıra olarak atmadan kullanarak değerlendirmek istediğiniz parçaları bu şekilde yarayışlı bir rafa dönüştürebilirsiniz. Bu içeriğimizde de sizlere Dekoratif raf modelleri nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.