En Güzel Raf Aydınlatma Modelleri ile sizlerde duvar raflarınızın altını çizebilirsiniz. Ev dekorasyonunda son yıllarda olmazsa olmaz olarak karşımıza çıkan bir unsur var ki o da duvar rafları. Üstelik salon, oturma odası, yatak odası, çocuk odası, mutfak gibi bölümlerde karşımıza çıkan bu unsurlar şık durdukları kadar fonksiyoneller de. Evlerimizin duvarlarındaki bu rafların asıl amaçları eşyaları buralarda saklamak ya da göze hitap edecek şekilde sergilemek olabiliyor. Duvarlarımızda bulunan rafları dilersek daha da güzel ve şık bir görünüme kavuşturabiliriz. Bunu güzel ışıklandırmalar uygulayarak oluşturmamız mümkün olabilir.

En Güzel Raf Aydınlatma Modelleri Ve Mutfak

Bu içeriğimizde sizlere önerebileceğimiz ışık seçenekleri ise çok çeşitli. Örneğin bu konuda LED ışıkları ya da gömme ışıkları kullanabilirsiniz. Aydınlatmalarınızı raf altlarına ya da üstlerine yerleştirebilirsiniz. Bu tarz ışık düzenekleri kitap, biblo, heykel, farklı objeler ya da resimleri sergilediğiniz raflara yerleştirebilirsiniz. Bu sayede ışıklandırmalar oturma odanıza ayrı bir hava katabilir. Tıpkı yukarıdaki açık mutfakta olduğu gibi…

Aynı şekilde camlı raflar arasından süzülen ışıklandırmalar da cam raflara büyük hava katan aydınlatma tarzlarından…

Yatak Odası Raf Aydınlatması

Yine yatak odasında yatak başının ardında kalan bölümde normal raf ya da niş oyması olarak açılan bölümlerde de şık bir şekilde loş aydınlatma alternatiflerinden yararlanabilirsiniz.

Yukarıda gördüğümüz dingin raf ışıklandırması da hem gözü yormayan hem de kitaplığa modernlik katan öğelerden…

Yine bir çalışma odasında ya da genç odası kitaplığında raflar arasında kullanılabilecek olan bir aydınlatma tarzı da burada yer alıyor.

Oturma Odası Raf Aydınlatma

Mutfak raflarının arasından süzülen loş spot türleri ise hem tezgahınızı aydınlatarak işlemlerinizi kolaylaştıracak hem de raflardaki objeleri daha hoş gösterecek unsurlardandır.

Çalışma Odası Raf Aydınlatma

Bu içeriğimizde de sizlere En Güzel Raf Aydınlatma Modelleri nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.