En Güzel Şömineli Salon Dekorasyon Örnekleri ile sizler de salon ya da oturma odalarınızı detaylandırabilirsiniz. Rahat, sıcak ve davetkar bir salon her zaman göze hoş gözükür. Özellikle de sözü edilen yaşam alanı bir aile eviyse. Dolayısıyla da bu sıcak ve rahat ambiyansı sağlamak için soğuk kış aylarında sizi ısıtacak bir şömine en güzel anahtar olabilir. Peki evinizin en büyük bölümünde konuçlandıracağınız bu odak noktasını nasıl tasarlayabilirsiniz? İşte bu içeriğimizde size bu konuda ilham verecek değişik fikirler sunacağız.

En Güzel Şömineli Salon Dekorasyon Örnekleri Konusunda Modern Yaklaşımlar

Elbette sözünü ettiğimiz şömineli ambiyansı klasik tarzlarda tasarlayabileceğiniz gibi modern stilde de düşünebilirsiniz. Fresh, modern, fütüristik ve stil sahibi bir görsel istiyorsanız modern şömine stillerine yönelmenizde fayda var. Aşağıda bulunan tuğla çıkma duvara gömülü olan modern şömine tarzı da bu tür bir yaklaşıma sahip.

Bu modernize edilmiş yarı antik köşede ev sahiplerinin artı konukların üstün bir bir rahatlama ve dinlenme duygusu yaşayacağı kaçınılmaz.

Yine çağdaş stilde döşenmiş salonunuza eşlik edebilecek havalı nitelikte bir şömine arıyorsanız bu havadar stildeki şömine tarzını kullanabilirsiniz. Burada televizyon ve şömine odanın farklı merkez odaklarında yer alırken karşılıklı bir enerji akışı sağlıyor gördüğünüz gibi. Genel anlamda yüz yüze iletişim sağlayabileceğiniz bir mekan…

Yine yukarıdaki görsel deri koltuklarla desteklenmiş dolayısıyla da soğuk ve sıcak miksi sağlanmış koltuk artı şömine detayında.

Yukarıda ise duvara neredeyse boydan boya gömülü modern taş ev stiline eşlik eden bir şömine stili yer alıyor.

Boydan boya, yerden tavana kadar uzanan pencereler sayesinde kış bahçesi tadımı yaşatan bu tarz bir evde de ince uzun stilde alev görseline sahip bu tarz bir şömine uygun görülmüş.

Yukarıda ise dömi klasik stillerle birlikte kullanabileceğiniz tv – tuğla duvar – şömine konsepti yer alıyor. Bu içeriğimizde de sizlere En Güzel Şömineli Salon Dekorasyon Örnekleri nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.