En Yeni Oturma Odası Modelleri ile siz de evinizi yenileyebilirsiniz. Eğer oturma odası tasarımınızın milattan önce bir tarzda ve çok klasik stilde olduğunu düşünüyorsanız yenilenmenin tam da zamanıdır. Bu konuda çarpıcı renkler de dahil bir çok yeni trend fikrini detay olarak kullanabilirsiniz. Böylelikle oturma odanız klasik ve sıkıcı tarzından kurtulacaktır. O halde gelin size uygun tarz ve renkleri birlikte seçelim.

Trend Ve Popüler Renklerle Oturma Odasını Renklendirme Zamanı

Öncelikle renk dediysek de birçok rengi bir araya getirmekten söz etmiyoruz. Zira bu durum içeriklerimizde birçok kez de vurguladığımız gibi odalarda kavram kargaşasına neden olabiliyor. Söz gelimi odalarınızda 2 – 3 ya da en fazla 4 rengi element olarak kullanabilirsiniz. Bunlardan 2 adedi ana, 2 adedi de yardımcı renk olara kullanılabilir örneğin. Böylelikle ana renklerden ilham alarak yeni yardımcı renklere yelken açabilirsiniz. Örneğin ana rengi duvar, halı ve koltuk detaylarında kullanabilirsiniz. Yardımcı renkleri ise renkli zarif yan ve orta sehpalarda ayrıca kırlentlerde de kullanabilirsiniz. Tüm bu düzeni var olan oturma düzenini bozmadan küçük ilavelerle de yapabilirsiniz.

En Yeni Oturma Odası Modelleri Ve Kırlent Kullanımı

Kırlentler, bir oturma odasına renk katmak için en elverişli şekilde kullanılabilecek olan detaylardandır. Örneğin yukarıdaki görselde gördüğünüz rengarenk ve desenli kırlentler de renkli bir oda figürün en iyi örneklerden biri olarak gösterilebilir. Gördüğünüz gibi eski ve solgun mobilyalara rengarenk kırlentlerle can ve kan gelmiş adeta.

Renkli Ve Aydınlık Bir Oturma Odası

Oturma odanız; beyaz, siyah, bej, gri gibi baskın ana renk gruplarından birinden ibaret ise renkli kırlentlerin yanı sıra renkli battaniyeleri ya da renkli halıları da işin içine katabilirsiniz. Tıpkı yukarıdaki görselde olduğu gibi. Bu içeriğimizde de sizlere En Yeni Oturma Odası Modelleri nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.