Duvara Monte Masa Modelleri ile siz de evlerinizde yerden tasarruf edebilirsiniz. Masalar… Onlar gerek yeme – içme, gerek çalışma, gerekse de bir araya gelme ortamlarımızın olmazsa olmazlarından. Ama ne yazık ki son zamanlarda azalarak düşen daire metrekare miktarları nedeniyle birçok mekan içerisinde işlevsel masalara dahi yer bulmakta zorlanabiliyoruz.

Dar yaşam alanları nedeniyle masalara alan yaratmakta zorlanırken bu konuda yeni çözümler yaratmaksa kaçınılmaz fikirlerden oluyor. Özellikle siz de küçük bir yaşam alanına sahipseniz ve mekanınız için fonksiyonel özelliklerde masa türleri arıyorsanız dikkat!… Zira bu içeriğimizde sizlere alandan kazanç sağlayan ve duvara monte edilebilen masa modellerinden söz edeceğiz. Bu masa türevleri oldukça kullanışlılığı ve pratik.

Duvara Monte Masa Modelleri; Katlanır Masa

Katlanan masa modelleri, gerek mutfaklarda, gerek çalışma odalarında, gerekse de oturma odası ya da misafir odalarında kullanılabilir. Günümüzde farklı mobilya markaları küçük daire kullanıcılarının arayışları üzerine oldukça fazla modele yer veriyor. Oldukça Pratik kullanımlı katlanır masa modellerinin duvara monte edilebilmesi evlerde kolaylığın yanı sıra taşıyabilme ve yer değiştirebilme özelliği de sunuyor. Hatta hazır almak yerine dilerseniz siz de oldukça basit malzemeleri ve yaratıcılığınızı kullanarak kendi ergonomik duvar masanızı tasarlayabilirsiniz.

Ahşap Daire Formlu Katlanabilen Masa Modelleri

Yukarıda gördüğümüz ahşap duvara monte katlanabilir masa belki de çoğumuzun çocukluğundan dahi anımsadığı klasik modellerden… Bu tarz masa modellerini hala daha birçok yapı markette bulabilir ve mutfakta ya da evinizin dilediğiniz bölümünde farklı işlevsel alanlarda kullanabilirsiniz.

Hobi İçin Raflı Katlanır Masa Modelleri

Dilerseniz katlanır masa alırken ya da tasarlarken raflı modellere de yönelebilirsiniz. Örneğin hobi alanında kullanabileceğiniz katlanır bir masa, hobi malzemelerinin organizesi konusunda da çok kullanışlı olabilir. Bu içeriğimizde de sizlere Duvara Monte Masa Modelleri nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.