En Güzel Raf Modelleri başlıklı içeriğimizde yeniden birlikteyiz.Evdeki demirbaş eşyalar kadar aksesuarlar, resim, çerçeve, biblo, vazo, heykel vesaire süs amaçlı objeler de bir evin olmazsa olmazlarındandır. Bir evi renklendiren ve o eve ruh katan şeylerdir bunlar zira. Bu ürünleri ise en güzel duvardaki raflar kaldırır. Anlayacağınız gibi bu içeriğimizde de sizlere her ev tipi için yararlanabileceğiniz raf tasarımları konusunda fikirler sunacağız. Bildiğiniz gibi bu tip duvar rafları hem fonksiyonel, hem de tarz olması sebebiyle günümüzde çok popüler ve evlere modern bir hava katmakta. Üstelik bu tip rafları salondan, otuma odasına, yatak odasına, çocuk odası ya da mutfağa kadar evin her alanında kullanabilirsiniz.

Günümüzde ev ve duvarlara pozitif enerjiler veren modern raflar evlerin değişilmez parçalarından… Örneğin seçeceğiniz rafı renk ve şekil bakımından evin farklı bölümlerine ve dekorasyon stiline göre seçebilirsiniz. Eğer evinizde bu gibi modern raflar istiyorsanız pozitif enerjiler saçan turuncu tarzı renklerdeki minimal rafları tercih edebilirsiniz. Hem böylelikle de her gün kullandığınız eşyaları bu yöntemle rahatlıkla düzenlemiş olursunuz.Yine aşağıdaki beyaz çağdaş raf modeli de oturma odalarında ya da salonda kullanılabilecek şık bir düzenleme örneği.

En Güzel Raf Modelleri Arasından Yuvarlak Tasarımlar

Ev döşemeniz yuvarlak ve dairesel hatlara sahipse bu tarz duvar çemberleri de ev dekorasyonunuza uyum sağlayacaktır. Örneğin yuvarlak bir masanız, yuvarlak bitişli bir L koltuğunuz ya da büfeniz varsa bu çizgideki raf tasarımları sizin eviniz için ideal demektir.

Eğer çok fazla kitap, aksesuar, porselen, vazo, seramik, biblo, heykel ya da resim tarzı objeniz varsa, bu tarz büyük ve çok kademeli rafları öneririz.

Yine kırmızı renkli aşağıdaki tarzdaki minimal raflar, mekanları ısıtan ve mekanlara sıcak enerjiler katan raflara birer örnek oluşturuyor.


Aşağıda ise göz yormayan, modern, minimal, endüstriyel ve fütüristik dekorasyonlu evlere uyumlu bir raf modeli var. Bildiğiniz gibi günümüzde çokça tercih edilen düz, sade, yalın tasarımlı evler için ideal tasarımlı bir raf modelidir.

Geometrik Raf Modelleri

Bu geometrik dizaynlı raf modeli ise son trendler arasında yer alıyor.

Bu tarz bir raf modelini ise büyük bir kitaplık mahiyetinde kullanabileceğiniz gibi dilerseniz alan bölücü bir ayraç yani seperatör olarak da değerlendirebilirsiniz.

Asimetrik Raf Modelleri

Asimetrik stilleri seviyorsanız bu tarz rafları öneririz.

Bu içeriğimizde de sizlere En Güzel Raf Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.