En İyi Çocuk Odası Seperatör Fikirleri ile karşınızdayız. Ebeveynlerin mutluluğu elbette biricik yavrularının mutluluğuyla doğru orantılıdır. Öte yandan her çocuk harika, kullanışlı ve renkli bir odayı hak eder. Her şeyden önemlisi de çocuk odalarındaki işlevselliktir. Bunu ise iyi bölünmüş bir alanla sağlayabilirsiniz.

Örneğin çocuklarınızın oyun oynayabileceği, ders yapabileceği ve dinlenebileceği alanlar iç içe değil de yakın bölümler halinde düzenlendiğinde her şey çok daha mükemmel olacaktır. Bu çocuğunuzun hem daha derli -toplu bir birey olmasını, hem aradığını kolayca bulabilmesini ve disiplinli bir birey olarak yetişmesine de katkıda bulunacaktır. İşte çocuk odasındaki bu düzeni sağlayacak olan düzenleyiciler ise doğru seçilerek konumlandırılmış olan oda seperatörleridir. Çocuğunuzun odasına eğlenceli ve sempatik bir şekilde yerleştirebileceğiniz seperatör çeşitlerini ise hep birlikte inceleyelim.

Çocuğunuzun odasında kullanmak istediğiniz bölücü tasarımlarını minik yavrunuzla ya da genç evladınızla kafa kafaya vererek oluşturabilirsiniz elbette. Örneğin çarpıcı mor renkte yapılmış olan bu göz alıcı kitaplık seperatör bölmesi hem yaratıcı, hem de oldukça kullanışlı bir model.

Yukarıdaki görselde ise çocuk odasının boyutlarına göre tasarlanmış olan oturma ve çalışma bölümünü ayırmış olan güzel bir ayraç görüyoruz.

Hatta dilerseniz çocuğunuzun odasında iki farklı oda tipi oluşturabilirsiniz nasıl mı?… Elbette bu gibi harika raf ünitesi sayesinde…

Gördüğünüz gibi enerjik, dinlendirici ve natürel renklerden olan yeşil tonları, çocuk odaları için en kullanışlı renklerden… Işıklandırma da ekleyebileceğiniz bu gibi güzel bir üniteyle yavrunuzun odasında hem ferah hem de ritmik bir hava yaratabilirsiniz. 0 – 6 yaş aralığı için kullanabileceğiniz bu tasarımın aşağıda ise daha büyük gençler için tasarlanmış bir diğer versiyonunu daha görüyoruz.

Daha ziyade genç kız odalarında kullanabileceğiniz bu modelde ise yaratıcı bir çizgi sunuluyor. Odayı daha iyi organize edebilmenize yardımcı olacak olan aynı zamanda da tek bir odadan iki farklı oda oluşturabileceğiniz bu modele ise dikkat diyoruz.

İşte burada ise özgün yeşil tonlarında harika bir bölücü daha görüyoruz. Çocuk ya da genç odasında bu tarz raflar kullandığınızda çocuğunuz kitap düzeni konusunda fazla sorun yaşamayacaktır..

Yine bu odada da hem ışık hem de hava geçirgen şekilde tasarlanmış bir seperatör örneği görüyoruz. Seperatördeki bölmelere farklı objeler, aydınlatmalar yerleştirilebileceği gibi yine kitaplar da konulabilir elbette. Bu içeriğimizde de sizlere En İyi Çocuk Odası Seperatör Fikirleri nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.