En İyi Ev Çiçeklendirme Önerileri ile karşınızdayız. Artık yazlığımda bahçem yok diye üzülmenize gerek yok zira bugün sizlere bir bahçeden daha çok zevk alabileceğiniz farklı ev içi çiçeklendirme önerileri ile geldik. Bu fikirleri dilerseniz sayfiye evinizde , dilerseniz şehirdeki evinizde ya da bir terasa sahip olmayan ara kat yazlığınızda bile kullanabilirsiniz.

Modern Yeşil Köşeler

Evinizdeki oturma odasında küçük bir bahçe fikri oldukça ilginç olabileceği kadar aynı zamanda da ferahlatıcı bir ortam sağlayacaktır. Örneğin aşağıdaki metal konserve kutularındaki çiçeklendirme önerisine bir göz atın. Bildiğiniz gibi günümüzde minimalist, modern ve fütüristik dekorasyon tarzlarıyla metal objeler son derece bütünleşmiş durumda. Sizlerde bu tarz yeşil pencere kenarları ya da köşeler yaratabilirsiniz pek ala da evlerinizde…

Porselen Bahçe

Bir bahçe için çok fazla alana ihtiyacınız olduğunuz düşünüyorsanız yanılıyor olabilirsiniz. Hele ki yaz- kış şehirde yaşayan bir insansanız porselenlerinizi ya da çay takımından seramikleri aşağıdaki gibi farklı yeşillendirme fikirleri ile güncelleyebilirsiniz.

Mini Sukulent Köşesi

Ev içindeki mini bir yeşillendirme fikri evinizde çok fazla alan kaplamayacağı gibi size çok pahalıya gelmeyecektir. Örneğin dairenize huzur verecek olan ve sizi yoğun iş stresinden kurtararak keyif sunacak olan sukulent bahçenizi aşağıdaki görseldeki fikirden yola çıkarak yaratabilirsiniz.

Arsız Köklendirilmiş Bitkiler

Bazı bitkiler vardır ki yabani tohumlardan üreme olan bu sarmaşık cinsi bitkiler arsızca ve saatler içinde kök sarabilir. Bu tarz yeşilliklere sadece kenevir iplerle dolayarak bile evinizde yer verebilirsiniz. Maksat mekan yeşillendirmek olsun…

Duvardaki Yeşil Aranjmanlar

Duvara basitçe montelediğiniz plastik saksılara dilediğiniz, sevdiğiniz ve evinizin duvarında görmek istediğiniz bitki çeşitliliğini fütürsüzce ekebilirsiniz.

Tatlı Bitki Sandukaları

Biliyorsunuz ki ahşap kasalarla dekoratif objeler şu ara çok trend. Siz ise ahşap kasalarla yeşil bitkileri bütünleştirebilirsiniz.

Kaselerle Gelen Güzellik

Kırılmış , çatlamış kaseleri hatta minik yavrunuzun patlak topunu bile ortadan ikiye bölerek gördüğünüz çiçek görsellerini oluşturabilirsiniz.

Mini Sukulent Kavanozu

Küçük bir reçel kavanozuna köklendirebileceğiniz her hangi bir bitkiyi ve eşlikçi olarak da en sevdiğiniz obje ya da bibloları bu şekilde sevimli bir biçimde yerleştirebilirsiniz örneğin.

Duvarlara Asılmış Bitki Salıncakları

Bu güzel çiçek salıncağını oluşturmak için dev ve dayanıklı bitki yapraklarını, papirüsleri, ya da çiçekçi mağazalarından tedarik edebileceğiniz sarmalları kullanarak oluşturabilirsiniz. Bu içeriğimizde de sizlere En İyi Ev Çiçeklendirme Önerileri nde söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.