En İyi İkea Çocuk Odası Fikri adlı içeriğimizde yeniden birlikteyiz. Eğer ev dekorasyonu yenileme konusunda meraklı biriyseniz ve özellikle de yenilikçi akımlara sahip pratik modüler mobilyaları seviyorsanız yolunuz sıklıkla İkea’dan geçiyordur. Malum konu çocuk odası dekorasyonu olduğunda da üzerinde daha fazla düşünmek gerekiyor ve kesinlikle de daha fazla depolama alanı gerekli. Bu alanda akılcı, ekonomik ve pratik ürünler sunan tasarımlar ise kesinlikle IKEA mağazasında sergileniyor. Biz de bugün sizlere çocuğunuzun odasını daha güzel ve daha kullanışlı hale getirmek için kullanabileceğiniz IKEA ürünleri rehberi niteliğinde bir yazı hazırladık.

Oyun Evi Tasarımlı Çocuk Yatağı

Biliyorsunuz ki oyun evi konsepti ile birlikte tasarlanan çocuk yatakları, İkea markasının en beğenilen ve her den trend olan ürünlerindendir. Bu kadar çok talep görmesinin başlıca sebebi sadece güzel görünmesi ve kullanışlı olması da değil elbette. Az yer kaplayan niteliklerdeki oyun ve yatak alanı içeriyor olması da aynı zamanda.

Organizerli Yatak Tasarımları

Orgnizerli yatak tasarımları, çabucak derlenebilen ve toparlanabilen çocuk gereksinimleri açısından sıklıkla tercih edilen İkea ürünlerinden…

Yine istenilen her boşluğa ve aralığa sürüklenebilen tekerlekli plastik kutular da buradaki nitelikli ve talep gören ürünlerden…

Dilerseniz bu tarz organizerleri tek katlı satın alabileceğiniz gibi 2 – 3 katlı şekilde de satın alabilir ve harika bir oyuncak reyonu yaratabilirsiniz.

Oyun Evi Standı

Oyun evi standı şeklinde tasarlanmış bu çatılı ev modundaki raflar hem oyun evi formunda,dilerseniz de bir kitaplık standı olarak değerlendirilebilir. Gördüğünüz gibi bu standlar çocukların erişilebilir boyları için en ideal formlarda tasarlanmış.

Mini Kitaplık Rafları

Bu mini kitaplık raflarını ise çocuklarınızın odasında dilediğiniz yere monte ederek onlara kitap sevgisini artı okuma alışkanlığını aşılayabilirsiniz.

Aşağıdaki gözlü rafları ise sadece çocuk odasında değil evin dilediğiniz bölümünde kullanabilirsiniz.

Bu duvara monte edilebilir 2 – 3 – 4 raflı kitap bölücüleri ise dilediğiniz ölçülerde duvara asabilirsiniz.

Çok Amaçlı Organizer Çekmeceli Komodin

Böyle bir komodini çocuğunuz oyun amaçlı kullanabileceği gibi ders çalışırken, kitap okurken ya da faaliyet yaparken de değerlendirebilir. Çekmeceler ise kolay sürgülü yapısıyla çok amaçlı eşya yerleştirimi için çok uygun gördüğünüz gibi.

Çocuklara Özel Giyinme Standı

Çocuklara özel giyinme odası tadında tasarlanmış olan bu giysi kabini ise çocukların bayılacağı niteliklerde tasarlanmış. Boyu boyuna huyu huyuna uygun bu tarzdaki bir giyinme odası ile biricik yavrunuz kesinlikle ona ne kadar çok değer verdiğinizi anlayacaktır. Artı bu tarz kişiye özel eşyalar da çocuğunuzun kişisel gelişimine özel bir katkı sağlar. Bu içeriğimizde de sizlere En İyi İkea Çocuk Odası Fikri konusundan söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.