En Güzel Paspas Modelleri ile siz de yeni sezonda evlerinizi şenlendirebilirsiniz. Paspas modelleri mutfaklardan kapı önlerine, odaların eşiklerine, banyolara odaların çeşitli bölümlerine ve yatak yanlarına kadar evlerimizi süsleyen ve hayatımızın birçok alanında olan ürünlerdendir. Evlerinize renk ve şirinlik katacak paspaslar yeni sezonda da innovativ model ve desenleriyle kaşımıza çıkıyor.

Tezgah ve lavabo önü, kapı eşiğine hatta istediğiniz atıp da kullanabileceğiniz paspas modellerini dilerseniz hazır olarak alabileceğiniz gibi el işi göz nuru formatında kendi ellerinizle örebilir ve tasarlayabilirsiniz de. Zira paspas modelleri hem dekoratif yanlarıyla hem de büyük bir gereksinim olarak evlerimizi süslerken bizleri yer üşütmelerinden ve  serin esen havanın  yarattığı cereyanlardan da koruyor.

2020 Paspas Modelleri

Yeni sezonda paspas modellerine göz gezdirdiğimizde daha fazla renk ve baskı çeşidiyle  şaşırtıyor paspas modelleri bizleri.  Evlerinizin havasını değiştirecek olan yeni trend paspas modelleri arasında; kabartmalı paspas modelleri, 3 boyutlu modeller, dijital baskılı ürünler, havlu paspas modelleri, shaggy paspas modelleri, kadife paspas modelleri güzellikleriyle adeta kendine çekiyor ve bakanı bir daha baktırıyor.

Paspasların sadece renkli ve dekoratif bir aksesuar olduğunu söylemek büyük bir hata. Zira paspas modelleri özellikle de ıslak zeminli mekan zeminlerinde olası su ve yağ birikintilerini emerek ve önleyerek kaydırmayan bariyerler de oluşturuyor. Bu yüzden seçtiğiniz paspas modelinin altında ekstra kaydırmaz lastik taban olmasına dikkat etmenizi öneririz.

Paspaslar Ev Kazalarını Önlüyor

Örneğin mutfaklarda birikebilen yağ birikintileri, banyolarda oluşan su damlaları kazalara zemin hazırlayan noktalardır. Bu tür olası ev kazalarının önüne geçmek için özellikle kapı,  lavabo ve tezgah ön kısımlarına paspas sermenizi öneririz.

Kaydırmaz tabanlı paspaslarınız yoksa da sorun yok. Hazır olarak satılan kaydırmaz tabanlardan metre ile alarak evdeki paspaslarınızın altına dikebilirsiniz. Yeni sezonda karşınıza çıkan paspas modellerine; farklı renk, desen ve modeller konusunda eminiz ki siz de bayılacaksınız. Düz ve sade modellerin yanı sıra yeni sezon özellikle de dijital baskılı paspas modellerinin modern evlerin içini açacağını belirtelim. Bu içeriğimizde de sizlere En Güzel Paspas Modelleri nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.