DIY Kendin Yap Ev Aksesuarları ile bütçe dostu ev ürünleri yapabilirsiniz. Sadece aksesuar da değil basit, şık ve işlevsel mobilyalar bile tasarlayabilirsiniz. İşte bunlara birkaç yaratıcı örnek…

Odundan DIY Mumluk Yapımı

Örneğin bu mumluk… Hazır bulduğunuz ya da kestiğiniz odunların içini oyarak mağazalarda satılan o fahiş fiyatlardaki trend mumlukları kolayca yapabilirsiniz.

Kavanozdan Fener Yapımı

Elinizin altında bulunan kavanozların ağız kısımlarına kanca geçirerek zincirlerle asarak kullanabileceğiniz bu tarz modern ve otantik fenerler şimdilerde balkon ve teraslarda çok moda.

Sloganlı Ev Aksesuarları

Günümüzde iç ısıtan yazı sloganları ile bizleri karşılayan camdan ev aksesuarları çok moda. Şişeleri boyayarak ve farklı karakterlerdeki yazı stillerini kullanarak üzerine yazı yazdığınız ürünleri evinizde züccaciye mağazasından alınmış pahalı ürünler gibi sergileyebilirsiniz.

DIY Otantik Raf Yapımı

Bu otantik ve sempati raf için sadece bir tahta parçası ve biraz halat yeterli. Üzerine en sevdiğiniz aksesuarları dizebilirsiniz.

Hasırdan El İşleri

Şişeleri ya da dilediğiniz objeleri jüt, hasır ip, keten ip türevleri ile kaplayarak trend ve otantik ev aksesuarları yapabilirsiniz.

El Yapımı Kitaplık

Bir ağaç kütüğünün ve raf olarak kullanabileceğiniz kontraplak parçalarının nelere kadir olduğunu bu görsel de görebiliyoruz. Kitaplarınızı yerleştirebileceğiniz ilginç bir kitaplık oluşturmak için bu görselden yararlanabilirsiniz.

Elekten Duvar Rafı Yapımı

Annelerimizin mutfağında duvara asılı olarak duran eleklerden yapılmış olan bu güzel duvar rafı otantik evlere harika bir aksesuar olarak yansıyabilir. Öyle ki bu rafı yapması sergilemesinden daha kolay.

Baharat Kokulu Mumluklar

Kiler tadındaki bu mumluklar evinize otantik bir hava katabilir.

Süt Şişelerinden Duvar Vazoları

Süt şişeleri ve otantik kumaşlarla bu görselleri siz de yaratabilirsiniz.

Aşağıda ise 3gen formunda kesilmiş tahtalar duvara raptedilerek ilginç çiçek rafları oluşturulmuş.

Kendin Yap Perde Modelleri

Bu bohemistik perdeyi çok ucuz fiyatlara ve çok kısa bir zamanda yapabilirsiniz.

Boncuk İşlemeleri ile Duvar Süsleri

Renkli boncukları işleyerek ya da sadece ipe dizerek bu güzel görselleri yaratabilirsiniz.

Kuru Dallardan Duvar Süsleri

Kuru ağaç dallarını renkli kağıt tasarımlı kelebeklerle bu şekilde süslediğinizde evlerinize bahar gelecek. Yine kasalardan yapabileceğiniz tekerlekli sarhoş sehpalar, portmantolar, orta sehpaları yaratıcı fikirlerden sadece bazıları.

Kasadan Kitaplık Yapımı

Kasaları çöpe atmayarak bu gibi otantik köşeler yaratabilirsiniz. Bu içeriğimizde de sizlere DIY Kendin Yap Ev Aksesuarları ndan söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.