Yazlık Ev İçin En Güzel DIY Fikirleri başlıklı yazımızla sizlerleyiz. Yazlık evler çoğu zaman az kalınacak olan yazı savma ve geçiştirme alanları olarak görülse de aslında küçük numaralarla bu alanları harikulade mekanlara dönüştürebilmek mümkün… Örneğin bu alanlarda eski eşyalarınızı değerlendirebilir, kendi hayal gücü ve el emeğiyle oluşturduğunuz ürünlerle süsleyebilir ya da eskicilerden ucuza aldığınız bir takım objelerle süsleyebilirsiniz. Sonuç olarak bir evi yenilemek için sürekli yeni eşyalar almanıza gerek yok.  Geri dönüşüm fikirlerini kullanarak eski eşyaları yenileyebilir ve farklı bir forma dönüştürebilirsiniz.

Yazlık Ev İçin En Güzel DIY Fikirleri; Biraz Tüy Ve Biraz Cam

Her yerde atıl şekilde bulabileceğiniz orijinal cam şişelere kuş tüylerini geçirerek atıl takılarınızla süslediğinizde bakın ne hoş objeler ortaya çıkıyor.

Kasalar

Tahta kasa deyip de geçmeyin… Bakın tahta kasalarla ne de hoş şeyler üretilebiliyor. Tıpkı yukarıda gördüğünüz tahta orta masasında olduğu gibi.

Dönüşüm Mumları

Çatlayan ya da kırılarak takımı bozulan bardak veya fincanlarınız olduğunda atmayın sakın… Kullanılmış ve yeniden erittiğiniz mumlarla içini doldurarak yeniden böylesine şık bir şekilde kullanabilirsiniz.

Askılardaki Yeşillikler

Şimdilerde askılıklar sadece kıyafet asmak için kullanılmıyor. Askılıklara yeşillendirdiğiniz saksıları asmayı deneyin.

Giydirilmiş Teneke Kutular

Eski teneke kutuları bu şekilde boyayarak ya da giydirerek yazlık ev dekorasyonunuza katkıda bulunabilirsiniz. Bu içeriğimizde de sizlere den söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.