2021 Aksesuar Modası Dokuma Duvar Süsü aslına bakacak olursanız geçen yıldan beridir duvarlarda görmeye aşina olduğumuz doğal stilleri anımsatıyor bizlere öyle değil mi?… Aksesuar konusunda; parıltılı gümüşler, ışıl ışıl kristaller, çinili seramikler, heykeller, cam objeler, minyatürler, pirinç aksesuarlar ve daha neler neler nerede diye soruyor olabilirsiniz. Ama ne yalan söyleyelim aksesuar da dahil, yeni dekorasyon stilleri daha bir doğallıktan yana…

2021 Aksesuar Modası Dokuma Duvar Süsü Ve Aksesuarda Dinginleşme Çağı

Gün boyu oradan oraya koşuşturmaca, trafik, iş yoğunluğu, çoluk – çocuk, hayat gailesi derken kendimize ayıracak zamanı bile bulamaz olduğumuzu hissettiğimiz şu günlerde dekorasyon avcıları da evlerimizi daha huzurlu ortamlara dönüştürme arayışında. İşte tam da bu yüzen o ışıltılı, dokundun mu kırılabilecek ve devrilebilecek tasasıyla korktuğumuz pahalı ve naif aksesuar şimdilik rafa kalkıyor gibi. Elbette çok sevenler yine onları da kullanmaya devam edebilir. Şimdilerde yukarıda ve aşağıdaki görsellerde gördüğünüz dokuma iplik duvar süsü modası var bilesiniz.

Hangi Malzemeler Gerekli?

Daha ziyade makrome iplerden oluşan bu yeni nesil duvar süsleri ve aksesuarları hem çok dinlendirici, hem pahada hafif – ekonomik ve hatta hobi şeklinde kendi ellerinizle basitçe yapabileceğiniz niteliklerde. Sözün özü bir çubuk ya da bir kasnak eh biraz da makrome ipiniz varsa işlem tamam gibi. İnternetten el işi araması yaptığınızda da sayısız makrome bağlama şekli çıkıyor karşınıza. bu ip bağlama şekillerinden dilediğinizi seçerek bu güzel duvar süslerini yaparak dinlenebilirsiniz hem de evinizi süsleyebilirsiniz kısacası.

Hangisini yaparak duvarınıza asacağınız konusu ise size kalmış. Dilediğiniz renkte, mobilyalarınızla ve döşeme stillerinizle uygun olan, istediğiniz büyüklükte ve uzunlukta kasnaklar, duvar püskülleri, dream catherlar da oluşturabilirsiniz örneğin. Tahta boncuklarla, objelerle detaylandırabilirsiniz makrome iplerden tasarladığınız duvar süslerinizi. Dilerseniz tığ kullanarak da oluşturabileceğiniz modeller de mevcut elbette. Hatta elinizin altında kalmış fazla ipleri bile bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Hangi Evler İçin Uygun?

Bu tarz duvar süslerinin her biri klasik, avangart tarzdaki evlerde uyumlu olmasa da; eterik, bohem, otantik, modern, etnik, Asyatik stillerdeki her evde muhteşem uyum yakalayabilecek niteliklerdedir.

Gördüğünüz gibi bu içeriğimizde de sizlere 2021 Aksesuar Modası Dokuma Duvar Süsü nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.