Bahçe ve terasları değerlendirmenin en güzel zamanını yaşayacağımız bir döneme giriyoruz. Bu güzel havalarda vakit kaybetmeden siz de balkon, teras ya da bahçelerinizi yaza hazırlamalısınız. Hatta belki de bu hazırlığa başladınız bile. Açık alanlarınız her ne durumda olursa olsun bu gün sizlere teras ya da balkonlarınızda kullanabileceğiniz harika önerilerle geldik. Hem de bu güzel görüntülere hiç para ödemeden sadece evdeki malzemeleri kullanarak kavuşabilirsiniz. Şimdi evde elinizin altında bulunan atıl eşyalara bir göz gezdirin ve işe koyulun…

Yaratıcı Bahçe Tabelaları

Bahçe tabelaları, kreatif dokunuşlar konusunda oldukça eğlenceli ve efektif yansımalardandır. Sadece bir adet ahşap tahta parçasını toprağa çakarak ve üzerine yazılar yazdığınız metal tabakları monte ederek bahçenizde yön önergeleri tasarlayabilirsiniz.

İşte, ruhu olan bahçeler için harika bir öneri daha. Eğer bahçenizde havuzunuz yoksa üzülmeyin. Çünkü içine su doldurduğunuz efektif kovalarla harika süs havuzları tasarlayabilirsiniz.

Konuşan Saksılar

Şu konulan saksılara bir bakın hele!… Hepsi birbirinden neşeli ve eğlenceli görünüyor. Şımarık bahçeler yaratmak için siz de bu konuşan saksılara ve bitkilere sahip olabilirsiniz.

Bu sezon bahçeniz ya da terasınız için yeni oturma bankı alamadıysanız üzülmeyin. Çünkü eskimiş çamaşır sepetlerinden hatta kasalardan yaralanarak kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Biraz boya, minder ve rakam baskısıyla bu işi başarabilirsiniz.

Kile ya da alçıya yapıştırarak kuruttuğunuz büyük yaprakları sonrasında birbirinden ayırdığınızda sizin bahçenizde de 4 mevsim yer alacak bu dekoratif yapraklar yer alabilir.

Elinizin altında bulunan bu tarz objelere birşeyler karalayarak bu gibi sempatik formlara sokabilirsiniz.

Şİşeleri ve kandillerinizi bu tarz küf renklerine boyaduığınızda retro tasarımlar çıkıyor ortaya.

Çocuklarınızın patlayan toplarını sakın hemen çöpe atmayın.

Özel baskılı sandalyelerinizi yapmak için sadece fırça ve boya yeterli.

Üzerinden kediciklerin geçtiği görünüme sahip olan bu masa için bir stencıl şablonunuz ve biraz da boyanız olması yeter de artar bile.

Bu kandilleri yapmak için boş kavanozlar, biraz boya ve tel yeter.

Bu renkli ve neşeli saksılara sahip olmak için sadece boyamak konusunda zaman ayırmanız gerekiyor.

Sevimli emojileri andıran bu sempatik saksı içinse yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.