Panjurlu Mobilya tasarımları ile dekorasyonunuzu daha da güzel bir hale dönüştürebilirsiniz. Panjur Kapaklarını eskiden cam ve pencerelerimizde kullanırdık evet ama şimdi bu form mobilyalarda kullanılan yepyeni ve çok popüler olan bir yansımaya dönüştü.

Mobilyaların kapak kısımlarında sevilerek kullanılan panjur formları şimdilerde oldukça fazla tercih ediliyor.  Yüzey konusunda da tıpkı standart ürünlerde olduğu gibi masif panjur, lake, mdf, ham panjur, eskitmeli ya da parlak lake panjur yansımaları kullanmak mümkün…

Öte yandan ne yazık tüm bu ürünler diğerlerine göre fiyat olarak biraz tuzlu tasarlanıyor zira panjur kapak imalatı zahmetli bir işçiliği olan mobilya çeşidi.

Nem Düşmanı Panjur Kapaklar

Üstelik panjur kaplamalı mobilyaların bilinmeyen yararlı bir yanı var ki o da bu tarz mobilyaların panjur aralıklarından hava sirkülasyonu olması ve dolap içerisinde nem artı koku oluşmamasıdır.

Özellikle mutfak dolaplarının alt sıralamalarında panjur kapak modeli dolap içerisinde nem ve koku oluşturmuyor. Bu yüzden de mutfaklarınız için ideal ve şık bir malzeme olarak öneririz.

Bu güzel özelliklerinden dolayı panjur kapaklı dolaplar aynı zamanda banyo dolapları içinde tavsiye edilen bir üründür.

Birçok tasarımla kıyaslandığında görsellik açısından da panjur kapaklı mobilyalar en çok tercih edilen mobilyalar sınıfında yer alıyor.

Örneğin kabin tasarımı, gömme dolaplar, elbise dolapları, büfe, konsol, kütüphane, vestiyer,  mutfak ve banyo dolabı gibi sayısız ürün bu şekilde tasarlanabiliyor.

Mobilyalarda Görsel Estetik Sağlayan Panjur Kapak Tasarımları

Artık biliyoruz ki mobilyaların insanlar yaşamında önemi hayli büyük. Yaşam ve çalışma alanlarımızın fiziksel ve ruhsal dinlenmeye yanıt veren tasarımlardan oluşması gereği düşünüldüğünde konforlu kullanım kadar göze hitap eden estetik görsel de mobilyalarda hayli önemli bir yer tutuyor.

Bu anlamda insana aradığı rahatı ve huzuru sağlayan panjur kapaklı mobilyalar aynı zamanda  kullanışlı ve iyi tasarlanmış ürünlerle birleştiğinde eşsiz yansımalara imza atıyor eşya sektöründe. Bu içeriğimizde de sizlere Panjurlu Mobilya tasarımlarından söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.