En güzel kapı önü pas pas modelleri ile daha evinizden içeri girmeden bile hanenize farklı karakterler kazandırabilirsiniz. Evlerimizin giriş ve çıkışında, bir diğer anlamda da tam odak noktasında duran paspaslar hem hijyen açısından toz ve kirin içeri girmesini engellerken aynı zamanda da imzamız niteliğinde bir duruş sergiler. Eğer evlerinize en uygun olan pas pas trendlerini görmek istiyorsanız bu içeriğimizden yararlanabilirsiniz.

En Güzel Kapı Önü Pas Pas Modelleri; Sempatik Modeller

Pas pas modelleri kimi zaman sempatik duruşlarıyla evimizin girişini ısıtan nüvelere dönüşür. Bu sıcaklığı sağlayan en güzel baskılar ise genellikle sevimli hayvan logolarıyla mümkün olabiliyor. Siz de evinizin sıcacık bir girişe sahip olmasını istiyorsanız hayvan baskılı pas pas modellerinden yararlanabilirsiniz.

Yine evi simgeleyen yazı karakterleri de paspasların üzerine aktarıldığında girişlere aynı sıcaklığı ve sempatiyi kazandırabilir. Yorgun geçen bir günün ardından evinize geldiğiniz o anı anımsayın… Yerde gördüğünüz ‘HOME’ yazısından daha fazla içinizi ısıtacak müjdeleyici ne olabilirdi ki? Sizce de öyle değil mi? …

Renkli Pas Pas Modelleri

Yine aynı şekilde rengarenk pas pas modelleri de renkli kişiliklerin evlerinin önünü süsleyebilecek olan pas pas stillerinden biridir.

Kişiye Özel Pas Pas Modelleri

Kişiye özel pas pas modelleri ise üzerine isminizi işletebileceğiniz farklı ve kişisel modellerdir. Ve evinizin sadece size ait olduğunu belirleyen en güzel şahsi vurguya sahip olan ürünlerdendir belki de.

Yanı sıra dönemsel kutlamaların neşesini vurgulayarak kapılarınızın önüne kadar getiren pas pas modelleri de evlerinizin girişine mutluluk saçar. Örneğin yukarıdaki görseldeki gibi Merry Chritmas – mutlu yıllar dilekleriyle sizi ve konuklarınızı karşılayan bir pas pas modeli de kesinlikle evlerinizin önünü pozitif auralarla donatacak olan türdedir.

Bohem Pas Pas Modelleri

Bohem pas pas modelleri otantik ve bohem stilde döşenmiş evler için oldukça uygun modellerdendir. Rahat yaşam biçimini benimsemiş olan ve evini de aynı bu stilde dekore etmiş olan biriyseniz mandala baskılı ya da yaşam çiçeği baskılı paspaslarla pozitif enerjileri kapılarınızın önüne kadar taşıyabilirsiniz.

Yine ev baskılı paspaslar ve pembe gibi aşkın rengini taşıyan soft – pastel tonlardaki paspaslarla eşiğinizi renklendirerek ısıtabilirsiniz.

Çiflik, doğa baskıları ve yazıları içeren objeler ve pas pas modelleri de yine son zamanlarda evlerimizi süsleyen aksesuarlardan. Eğer doğayı ve natürel yaşam tarzını benimseyen biri olarak özellikle de country stilde dekore edilmiş bir evde yaşıyorsanız bu tarz objelere kapınızın önünde yer verebilirsiniz.

El Örgüsü Kapı Pas Pas Modelleri

El örgüsü pas pas modelleri de ölümsüz klasiklerden biridir. Eğer elinizden geliyorsa kesinlikle vintage izlerini üzerinde taşıyan bu klasikleri üretebilirsiniz. Böylelikle yaşanmışlığın izlerini üzerinde taşıyan bu nostaljik modelleri kapılarınızın eşiğinde kullanabilirsiniz.

Romantik Pas Pas Modelleri

Romatik pas pas modelleri ise çiçek, çelenk, kurdele, fiyonk baskı ve desenlerle gözleri okşayan modellerdendir. Eğer evinizde, kapı ve girişinizde romantik efektlere yer verdiyseniz kesinlikle bu tarzı kapınızın önünde kullanmanızı öneririz.

Hasır Pas Pas Modelleri

Hasır pas pas modelleri de en az vintage el örgüsü stili kadar unutulmaz ve vazgeçilemeyen modeller arasında yer alır. Bu tarz bir kapı pas pasını satın alabileceğiniz gibi hasır iplik alarak ve üzerine dilediğiniz objeyi işleyerek kendi ellerinizle de oluşturabilirsiniz.

Geometrik Model Pas Pas Modelleri


Geometrik baskılara sahip olan paspaslar, modern evler için en uygun modellerden biridir. Bu bakımdan modern tarzdaki evler için önerebiliriz. Nasıl ki kapı önü pas pasları evlerinizi kirden ve tozdan koruyacak olan ürünlerdense, Welsoft halı örtüsü modelleri de halılarınızı kirlenmekten ve aşınmaktan koruyacak olan en önemli ürünlerdendir. Bu yüzden salonlarınızı güzelleştirecek ve halılarınızı en iyi şekilde koruyacak olan halı örtüsü modelleri için ürün sayfalarımızı incelemeden ayrılmamanızı öneririz. Bu içeriğimizde de sizlere En güzel kapı önü pas modelleri nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.