Monopop Duvar Kağıdı modelleri ile duvarlarınızı renkli cennetlere dönüştürebilirsiniz. Orijinal bir kelime olan Mono kelimesinin sözcük anlamı tek manasına gelir. Pop eki ise popüler kelimesinin kökü olarak birleştirildiğinde popüler ve tek desen baskılarının yer aldığı nitelikleri vurgulayan bir kelimeye dönüşen monopop terimi, yapışkanlı ve modern duvar kağıtları için kıllanılıyor.

Mono pop duvar kağıtları ülkemizde genellikle ithal koleksiyonları arasında yer alıyor. Bu modern, popüler ve ilgi çekici duvar kağıdı kartelasındaki renk paletinde;  krem, açık bej, pembe, pudra tonları, mavi, su yeşili, hardal renkleri, sütlü kahve, gri ve gri mavi tonlarının kullanıldığı ve renk geçişleri bol bol yer alıyor.

Mono pop duvar kağıtlarıyla hafiflik ve ferahlık duygusu dağılıyor duvarlardan odalara… Örneğin bu gibi kağıt baskılarında tekrarlayan mono desenleri içerirken, zihnin duruluğunu ve ruhun saflığını temsil eden lotus çiçekleri ya da damask desenleri bile yer alabiliyor kağıt baskılarında.

Balance Desenli Ve Yapışkanlı Monopop Duvar Kağıtları

Balance işlenmiş çizgilerin iç içe geçtiği zarif döngülerin yer aldığı desenlerde Circle temalı baskılar, incelikle işlenmiş desenler, yumuşak renk geçiş harmanları yer alıyor.

Duvarları bezeyebileceğiniz monopop duvar kâğıtları ile incelik ve zarafeti evlerinize taşıyabilirsiniz.  

Uzun yıllardır yapışkanlı duvar kâğıtları günümüze kadar kullanılmakta ve halen sevilerek de üretilmeye devam etmektedir. Monopop duvar kağıtları ile evlerinizi eğlenceli bir mekana dönüştürebilirsiniz.

Seçimlerde Renk Uyumu Önemli

Özellikle de, mobilya renklerinize uygun modelleri seçerek odalarınızın aurasını değiştirebilirsiniz. Zik zak modeller, puantiyeli modeller, çiçek baskılı, gök kuşağı desenli,  ağaçlı baskılar, yuvarlak ve rengârenk modeller  duvarlara monte edilebilmektedir.

Monopop duvar kağıtları, kolay yapıştırılarak döşenen  ve temizlemesi de çok basit artı kolay olan kağıt tasarımlarındandır. Hatta bu gibi bir ürünü nemli bir bezle aşındırmadan rahat  şekilde duvarlarınızdan arındırabilirsiniz. Bu içeriğimizde de size Monopop Duvar Kağıdı modellerinden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.