En İyi Bahçe Çiti Modelleri ile evinizi ve bahçenizi sokağın yıldızına dönüştürebilirsiniz. Çit mi, yoksa duvar mı sorusuna birçok kişi farklı yanıt verebilir. Ultra güvenlik arayan kişiler bu soruya duvar cevabı verse de evinin konumlandığı yerde güvenliği dert etmeyen kişiler çit yanıtı verir büyük olasılıkla. Çünkü bir evin bahçesini çevreleyen çitler, kesinlikle o eve bir sıcaklık ve sempati katar. Tıpkı sevimli bir çiftlik evinde olduğu gibi…

Biz de bu içeriğimizde sizler için yazlık ya da kışlık evlere yönelik olarak fark etmeksizin en gözde ve beğenilen çit modellerini araştırdık. Örnekler arasında hem ekonomik, hem de evlere yakışacak olan ilginç artı güzel çit modellerini bulabilirsiniz. Sonuç olarak evlerin çevresini kontürleyen bahçe çitleri, evin çevresine dekoratif bir görsel katarken daha etik bir ifade de sunar. Böylelikle evin içi gibi şık bir dış tasarımı da olmuş olur.

Ekonomik Bahçe Çiti Modelleri (Ahşap Görünümlü Plastik Kompozit Bahçe Çitleri)

Ekonomik bahçe çiti modelleri plastikten yapılan ucuz ve estetik modellerdendir. Yapı marketlerde neredeyse her rengini bulabileceğiniz bulamasanız da istediğiniz renge boyayabileceğiniz bu modellerle evinizin mahremiyetini koruyabilirsiniz.

Pvc Çitler 

pvc çit modelleri, evladiyelik ve dayanıklı çit modellerindendir. Örneğin yaşadığınız bölgede aşırı nem ya da zorlu hava koşulları varsa Pcv çiter önerilebilir.

Dikey Kalaslar

Dilerseniz dikey döşenmiş kalaslarla da bahçenize doğal ve rustik bir görünüm katabilirsiniz. Hele ki aradığınız yöntem ucuz yollu bir bahçe çitiyse bu malzeme size çok uygun. Fark edebileceğiniz gibi bahçe sınırında kullanabileceğiniz malzemeler konusunda sınır yok. Eski sörflerden dilerseniz eskimiş kaykaylardan bile bahçe çiti yapabilirsiniz.

Bambu Çit Modelleri

Aynı şekilde sazlıklardan elde edebileceğiniz bambularla da akla hayale sığmayacak olan sıra dışı ve doğal çit modelleri geliştirmek mümkün. Bu noktada bambularla da sıra dışı çitler yapabilirsiniz.

Kafes Model Bahçe Çiti

Evet kafesli modeller mahremiyet açısından belki aradığınız etkiyi yaratmayabilir. Öte yandan estetik açıdan çok hoş bir görsel sunar.

Beyaz Boyalı Dikey Ahşap Bahçe Duvarları

Dikey ahşap bahçe kontürleri modern ve etkileyici havasıyla evinize sükse katar.

İşlemeli Demir Çitler

İşlemeli demir çit modelleri adeta saraylara layık malzemelerdendir. Paha da da yüklü olan bu modellerle villanızın bahçe sınırlarını çizebilirsiniz.

Ahşap Bahçe Çiti Modelleri

Ahşap bahçe çiti, doğanın kalbinden gelen ve modası hiç geçmeyen bir modeldir. Evinizin etrafında çiftlik tadında huzur veren bir ortam sağlar. Günümüzde ahşap fiyatının artmasıyla da ekonomik bir malzeme olmaktan çıkmıştır. Bakımı zordur her sene cila bakım gerektirir.

Ahşap Paneller

İstediğiniz renge kolayca boyayabileceğiniz ahşap panellerle bahçenizde modern ve fütüristik bir hava yakalamanız mümkün… Bu içeriğimizde de sizlere En İyi Bahçe Çiti Modelleri nden söz ettik.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.