Evinizi Zengin Gösterecek Şık Perde Modelleri ile tekstil konusunda da zevkinizi konuşturabilirsiniz. Herhangi bir odaya perde seçerken o bölümün karakterini de belirlediğimizi biliyor muydunuz? Perdeler için en kısa tanımla ev sahibesinin imzasıdır diyebiliriz. Perde seçiminde en önemli kavramlar; doğru stil, doğru renk, desen, kaliteli kumaşlardır başlıca. Odanın havasını kornişlere takıldığı saniyede bambaşka bir hale bürüyen perdelerle dans konusunu işleyeceğiz bugün evet… O halde perde konusunda en yeni tasarımları birlikte inceleyelim.

Vintage Perde Modelleri

Vintage perde modelleri eskiden hatırımızda kalan büyük annelerimizin evinin camlarının süsleyen perde stillerinden olsa da günümüzde bu bol desenli ve kabartmalı perde modelleri hala daha tercih edilen modellerden. Söz gelimi evinize nostaljik bir hava vermek istediğinizde klasik, dömi klasik, modern -klasik, romantik, shabby chic stiliyle rahatlıkla kullanabilirsiniz bu perde modellerini.

Floral Perde Modelleri

Floral perde modelleri, aslında 70’li – 80’li yıllarda çokça tercih edilen modellerden… Şayet odalarınızda bu tarz bir cıvıltı istiyorsanız sakin mekanlarda eşlikçi olarak tercih etmenizi öneririz.

Altın Rengi Saten Perde Modelleri

Parlak renkleriyle kaygan saten perde modelleri ve hele hele altın renkli olanları perdelerin ölümsüz kraliçelerindendir. Her kim evinde zenginlik ve ihtişam arzu ederse bu tarz bir perde modeli tercih edebilir.

Renkli Pamuklu Perde Modelleri

Renkli perde modelleri, günlük hayatımızın bölünmez bir parçası gibi. Özellikle gündelik olarak kullandığımız oturma odaları için değişilmez bir seçenek.

Pudra Rengi Kadife Perde Modelleri

Pudra tonlarındaki perdeler ve özellikle de kadife olanları hem yumuşak rengi, hem de soft dokusu ile belki de en güvenli sığınaklardan biri. Pudra renginin dilediğiniz renk ve desenle harmanlanabiliyor olması da ayrı bir özelliği. Her kim mekanında sade bir asalet istiyorsa pencerelerinin askısı olarak mutlaka bu tonları kullanmalı.

İddialı Kırmızı Perde Modelleri

Kırmızı renk tonu, dekorasyon alanında her zaman tehlikeli seçimlerden biri olmuştur. Asya kültüründe sıklıkla fazla kaçırılan ve göze batan bu renk tonu, sade mekanlarda az ve öz derecede kullanılmalı.

Ekose Perde Modelleri

Yine günlük kullanım alanlarının bir başka vazgeçilmezi de ekose perde modelleridir. Modern ve moderne yakın her tür ile kullanabileceğiniz ekose perde modelleri mekanı sporlaştırırken gençleştirir de.

Gri Keten Perde Modelleri

Ciddi, asil ve biraz da mesafeli bir ifadeye sahip olan gri renkli perde modelleri son yıllarda grinin hakim olmasıyla gündemde. Bu nötr renk ile siz de mekanlarınızı sadeleştirebilir ve karakter sahibi kılabilirsiniz.

Mor Perde Modelleri

Mekanınızda ihtişamlı bir duruş ya da debdebe mi istiyorsunuz? İşte size debdebe, işte ihtişam… Ortamları patlatan mor rengi pencerelerde belirdiği zaman orada mutlaka iddialı birileri yaşıyor demektir. Eğer siz de bu gibi bir iddiaya sahipseniz pencerelerde mor renk kullanabilirsiniz. Öte yandan mekandaki diğer eşlikçileri sakin tutmaya da özen göstermelisiniz. Bu içerikte de sizlere Evinizi Zengin Gösterecek Şık Perde Modelleri nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.