Son Moda Salon Takımları ile salonunuzu alelade bir havadan kurtarabilirsiniz. Eskiden evler daha geniş olduğundan misafir geldiğinde salon ve günlük kullanımlar için oturma odası kavramları farklı olarak evlerde yer alırdı. Ama günümüzdeki iş yaşamı, hayat trafiği artı nüfus artışı nedeniyle işler değişti ve artık salon artı oturma odası mantığı bir arada kullanılıyor.

Dolayısıyla da salonlarımız, günlük hayatımızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz yaşam alanı oldu çıktı. Oturma odası dekorasyonu zor mu, kolay mı bu algı insandan insana değişse de şık mobilyalarla salon, evin gözdesi bir bölüm olabiliyor.

Klasik Modern Salon Takımları

Günümüzde tek bir tarza sahip salon dekorasyonları yerine karma mikslerden oluşan tasarımlar daha çok tercih ediliyor. Bu bakımdan şekil olarak moderne yakın olan rahat koltuk modelleri, oymalı tarzdaki klasik diğer ürünlerle harmanlanmakta ve ortaya hoş – zengin görseller çıkmakta.

Spor Koltuk Takımları

Daha çok genç olan ve her zaman kendini genç hisseden kişilerin tercihi olan sportif koltuk modelleri, günümüzün gözde modellerinden iken her zamanın da ölümsüz takımlarındandır. Dilerseniz bu tarz bir koltuk takımını salt spor bir tarzda seçebilirsiniz ama dilerseniz de klasik bir koltuğa küçük dokunuşlar yaparak onu sporlaştırabilirsiniz tıpkı yukarıdaki modelde olduğu gibi.

Modern Koltuk Takımları

Modern koltuk takımları sade renk ve yalın tasarımları ile günümüz çalışan meşgul iş insanlarının en büyük tercihlerinden oluyor.

L Koltuk Takımı

L koltuk takımları geniş evleri daha da geniş gösterirken küçük evlerin ise en ferahlatıcı ve kurtarıcı öğesidir.

Fütüristik Tasarımlı Koltuk Takımları

Fütüristik koltuk takımları ise ilginç stil, çizim ve tasarımları ile her zaman çağın önündeki ilgi odaklarıdır.

Keten Koltuk Takımları

Keten koltuk modelleri, yazlık ve kışlık evlerin en büyük kurtarıcısı zira hem modası geçmeyen ölümsüz modellerden, hem de dayanıklı bir yüzeye sahip.

Tay tüyü Koltuk Takımları

Tay tüyü koltuk modelleri, yumuşacık yüzeyleri ile insanları üzerlerinde en rahat şekilde ağırlayan modellerden…

Son Yılların Starı Pudra Renkli Koltuk Takımları

Pudra rengi koltuk takımları son yılların en çok tercih edilen renge sahip modellerinden biri. Bu rengi ağır havasıyla gri ve lacivert tonları izliyor. Bu renklerin en büyük tercih sebebi ise diğer tüm öğeler ile son derece uyumlu olması. Göz yormayan, rahatsız etmeyen bir stile sahip olmalarıdır. Bu içeriğimizde de sizlere Son Moda Salon Takımları nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.