En iyi dekorasyon siteleri ile harika evler tasarlayabilirsiniz. Evlerimizin dekorasyonunu değiştirmek biz insanlara çoğu zaman tap taze bir nefes gibi gelir ve elbette ki internet son zamanlarda bu konudaki en büyük ilham kaynağı gibi gözüküyor. Eğer siz de ev dekorasyonu konusunda fikir almak için nitelikli dekorasyon siteleri arıyorsanız yerli – yabancı birçok dekorasyon sitesinden ilham alabilirsiniz. Yaşam alanlarınızın sıcak ve iç açıcı olmasını istiyorsanız kaliteli zamanlar geçirebileceğiniz evinizi aşağıda sizler için sitelerden fikir alarak tasarlayabilirsiniz.

HGTV

Eğer yaşam alanlarınızda farklı, orijinal dizayn ve dekorlar görmek istiyorsanız HGTV sayfalarını sizlere öneririz.

Freshome

Freshome iç tasarım ile ilgili fikirlerinin yanı sıra orijinal tasarımlar konusunda da örnekler sunuyor. Özellikle yeni bir ev yaptırmayı düşünüyorsanız bu popüler siteyi inceleyebilirsiniz.

Home Made Modern

Youtube sayfası da mevcut olan bu siteyi severek takip edeceğinizden emin olabilirsiniz. Bu web sitesinde handmade – DIY ev eşyası tasarımlarından hazır ürünlere kadar aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Ev eşyalarının 0 dan son noktasına kadar yapım aşamalarını adım adım gösteren videoları bile bulabilirsiniz. Home made modern sayfalarına girdiğinizde illa eşyaları hazır olarak satın almak zorunda kalmayacağınızı göreceksiniz çünkü dilediğiniz eşyayı yapabileceğinizi aşamalı video örnekleriyle bulabileceksiniz.

Dornob

Dornob 99 yılından beri mimari ve tasarım konusunda en popüler bulunan dijital dergi örneklerinden biri.  Profesyonel tasarımlar konusunda günlük haberleri bulabileceğiniz bir web sitesi.

Home Adore

Dekorasyon dergisinin açtığı bu site, dekorasyon için başyapıtlardan biri olarak kabul görüyor.  Sloganı ise ‘ilham verici iç dekorasyon örnekleri’…

Coco Pine Design

Evinizi geniş ve ferah gösterecek fikir ve kaliteli fotoğrafları bulabileceğiniz bu  sitede pek çok farklı kombin örnekleri de mevcut.

 Savy Home Blog

Dekorasyon konusunda özenle hazırlanmış blog içeriklerini bulabileceğiniz bir site.

Yaratıcı Tasarımlar

Bu yerli dekorasyon sitesi Pelin adlı bir Türk insanının tasarladığı web sitelerinden biri…. ‘iç mekân tasarımı lüks değil bir ihtiyaçtır’ sloganıyla yola çıkan bu Türk kadınının sitesinde de güzel içerikleri ve paylaşımları bulabilmeniz mümkün. Esinlendiği alanlar ise 50’li yılların İskandinav tasarımlarından alınmış. Özellikle İskandinav tasarımlarını severlere öneririz.

Decor8blog

İç mimari konusunda 4 yıllık haberler sunan bir gazeteci tarafından açılan bu blog; Tasarım, trendler, el yapımı küçük obje ve eşya fikirleri sunuyor.

Etsy

Etsy aslında bir e-ticaret sitesi. İnsanların el emeklerini nakte dönüştürdüğü bu sitede; tablo, yastık, halı, biblo gibi sayısız aksesuar ve eşya satıla sunuluyor.

House Of Turquoise

Turkuaz evi bloğu da hayran kalacağınız dekor bloglardan biri. Yaratıcısı da ev dekorasyonunda turkuaz kullanımını ve rengini çok seven biri. Anlayacağınız üzere site de adını bu renkten almış.

Archdaily

Archdaily, dekorasyon alanında oldukça fazla trafik alan web sitelerinden biri.  Dünya çapında mimarlık ve tasarım etkinliklerini sıcağı sıcağına buradan takip edebilirsiniz.

Decoholic

Sadece iç dekorasyon ile ilgili içerikler paylaşan bu websitesinde; küçük evler, oturma odası – mutfak, yatak ve çocuk odası tasarımları yer alıyor.

One Kindesign

Özellikle çocuk odası tasarımlarında ziyaret etmeniz gereken One Kindesign, ilham veren yaratıcılığıyla yatkın kişiliklere fikir kaynağı oluyor.

Home Design Board

100’lerce ilham verici ev tasarım örnek ve resimlerini bulabileceğiniz bu sitede mimar ve dekoratörler için bile ilham veren projeler yer alıyor.

Designcoholic

Eğer mimari tasarımlar konusunda Türkçe içerik sunan siteler arıyorsanız sizi çok sevindirecek olan bir site Designcoholic. İç dizayn konusunda güzel içerikler arıyorsanız mobilya ve aksesuarlar tasarımı konusunda ilginç tasarımları burada bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.