Evlerde Pencere Önü Değerlendirme eylemini ele aldığınızda kendiniz için özel ve harika köşeler yaratabilmenin keyfini yaşayacaksınız. Hatta daha önce bunu neden düşünmedim diye de hayıflanabilirsiniz. Evlerimizde iyi kötü her birimizin pencerelerinin önünde kalan boş bir alanı vardır illaki. Kimileri bu bölümleri mahirce değerlendirir ve kullanım alanına dönüştürür. Kimi insanlar ise pencere önlerini atıl bölümler olarak harcar ve kullanıma dahil etmez. Oysaki bu çok büyük bir hata… Zira pencere önü kullanım fikirleri ile bu alanlar çok akıllıca yönetilen pratik bölümlere dönüştürülebiliyor. Böylelikle de  evinizin  net kullanım alanı da arttırılmış oluyor. Bu tarz fikirleri özellikle de metre karesi dar evler için öneririz.  Öyleyse pencere önü değerlendirme fikirlerine geçelim. Bakalım sizin hayalinizi süsleyen pencere bölümleri hangileri?… Buyurun keşif etmeye…

Pencere Önünde Özel dekorasyonlarla Estetik Düzenlemeler

İster salonunuzda, ister oturma odası, yatak odası, mutfak ya da çocuk odası pencere önlerini kendiniz yap ya da profesyonel tasarımlarla dönüştürebilmeniz mümkün…  Böylelikle yaz – kış kullanabileceğiniz manzara, okuma, yemek yeme, dinlenme alanlarına dahi kavuşabilişiniz.

Hangi noktayı ne şekilde değerlendireceğiniz ise tamamen sizin ihtiyaçlarınıza ve zevkinize yönelik bir seçim olabilir. Özel bir pencere önü dekorasyon köşesi için  pratik fikirleri için size sunduğumuz farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Aydınlık Pencere ÖnünTasarımları

Özellikle açık renklerle oluşturulmuş aydınlık köşeler arayışındaysanız kullanabileceğiniz renkler;  beyaz – mor ekru – pembe- bebe mavi- mint- lime gibi renk karışımlarından oluşabilir.

Rahat minder ve şık perde tasarımları sayesinde, ortaya harika bir pencere önü bölümü artı vakit geçirme etkileşimi çıkarmanız da mümkün olabilir. Minimalist pencere önü dekorasyonları okumak, kafa dinlemek, dinlenmek, pencere dışında kalan bahçedeki yeşilliği izlemek ve değişik manzara görsellerinden yararlanmak için en iyi köşelerdendir. Deneyimleyin deriz…

Örneğin bu gibi alanlara harika banklar, döner banko tasarımları, sedirler ve üzerlerine da rahat minderler atarak dekore edebilirsiniz. Daha süslü, şık ve dekoratif bir  pencere önü tasarımı yaratmak istiyorsanız güzel abajurlardan bile yararlanabilirsiniz.

Çocuk Odalarını Unutmayın

Hatta  çocuklarınızın hayal gücünü de destekleyecek olan rengarenk bir çocuk köşesi oluşturarak çocuklarınız bu tarz bir köşede kitap okumanı, manzaraya bakarak oyun oynamalarını, ders çalışmaların, faaliyet yapmalarını sağlayabilirsiniz. Bu içeriğimizde de sizlere Evlerde Pencere Önü Değerlendirme konusundan söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.