Kız Çocuklarını Mutlu Edecek Dekorasyon Örnekleri için size özel bu içeriğimizi okuyabilirsiniz. Erkek çocukları için eğlenceli bir oda en büyük hayalken, kız çocukları için ise masal gibi bir oda en çok mutluluk veren tasarımlardandır.  Peki kız çocuğunuz için masalsı bir odayı nasıl tasarlayacaksınız?

Yatak Tasarımı

Öncelikle kız çocuklarının odasında karyola seçimini standartların dışında yapmalısınız. Sıradan bir karyola yerine üzeri cibinlikli, pembe tonlarında bir karyola seçerseniz minik kızınız çok mutlu olacaktır.

Masal Kahramanları

Yine kızınızın odasında Pamuk Prenses, Sindirella gibi masal kahramanlarına yer vererek hayallerini zenginleştirmesinde yardımcı olabilirsiniz. Odasında sevdiği masal kahramanı görmek onu çok mutlu edecektir.

Yine kız çocukları küçüklükten ev işlerine, yemek yapmaya çok meraklıdır. Bu yüzden odalarında; mini mutfak setleri, oyuncak ütüler, çamaşır makineleri, fırınlar, mutfak takımları, çay takımları ile onları sevindirebilirsiniz.

Minderlerle Oturma Alanı

Yine minik yavrunuzun odasında minderlerden bir alan oluşturduğunuzda kendisine ait bir oturma bölümü olduğundan çok mutlu olacaktır. Odasını led ışıkları ile aydınlattığınızda güzel bir şekilde hareketlendirmiş olursunuz.

Ona özel bir çadırla yine minik kızınız için harika bir oyun alanı kurabilirsiniz. Şayet minik kızınız resim çizmeyi seviyorsa kağıt, alternatif boya seçenekleri, fırçalar ile ona harika bir sanat ve aktivite köşesi bile sunabilirsiniz.  Yine müziğe ve dansa ilgi duyan bir kızınız varsa ona küçük bir müzik çalar armağan edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.