Led Işıklı Asma Tavan modellerinden söz edeceğiz bugün sizlere. Tavanlar, belki de evimizde dekore etmeyi düşündüğümüz en son alanlar. Tekstil ürünleri, mobilyalar hatta duvar – yer döşemelerimiz bile tavanlardan önemli. Oysaki evimizin gök kubbesi niteliğindeki tavanlara yapabileceğimiz hoş dokunuşlarla yaşadığımız yeri bir sanat müzesine dönüştürebiliyor adeta. Özellikle de ışıklı ve süslemeli led tavanlarla bu mümkün…

Eğer eviniz için yerden göğe kadar özeniyorsanız ve tavan görseli için biraz da bütçe ayırabiliyorsanız farklı bir tavan dekorasyonu size uzaktan göz kırpıyor demektir. Ki bu da ledli asma tavan modelleridir. Şık alçı tavan modelleri, bir de ışıklarla desteklendiğinde ortamlara, led teknolojisinin ışıltısını da katıyor. Şayet siz de tavan dekorasyonunda bir ışık paketi kullanmayı düşünüyorsanız burada güzel fikirleri bulabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere son senelerde led teknolojisi hızla ilerliyor ve bu unsurlar mobilyalarda da çok sık kullanılıyor. Şimdilerde ihtişamlı – ışıklı yatak odası takımları, ışıklı büfeler, TV üniteleri piyasaya sunuluyor. Çok da meraklısını olduğunu söylemeliyiz.

Ledli mobilya rüzgarını arkasına alan mimar ve tasarımcılar ise şahane ve muhteşem ötesi tavan dekorasyonlarına imza atıyor. Üçgen, kare, dikdörtgen, altıgen, yıldız şeklinde, oval ve yuvarlak olarak tasarlanan tavanlarda, led şeritli ışıklarda kendini gösteriyor. Ve bu ihtişamlı tavanlar şimdilerde ofis, yatak odası, salon gibi tüm yaşam alanlarını değişik şekillerde aydınlatıyor. Dinlendirici ışığı, göz yormayan tasarımları ise bir hayli şık ve sükseli. Ayrıca dinlendirici led ışıkları şimdilerde tavanlarda bir değil, birden fazla renk kuşağıyla yer alıyor. Buna göre de tavanınızda istediğiniz ve en sevdiğiniz renklere yer verebilirsiniz.

Led ışıklı tavan modelleri de kendine göre modern ya da klasik formlara ayrılabiliyor. Buna göre sade ve modern tasarımlar için yukarıda yer alan davul avizeye ev sahipliği yapan led alçı tavan modeli güzel bir örnek. Görülen o ki led ışıklarla dekore edilen tavanların güzelliğini anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalır. Bu konuda konuşacak olanlar ise elbette ihtişamlı görseller.

İşlemeli Led Alçı Tavan Modelleri

Sonuç olarak bu ışıklı sistemlerle güzel ve görkemli bir antre – giriş için tüm ağırlığı tavana verebilirsiniz dilerseniz. Yukarıda ve aşağıda gördüğünüz işlemeli tavan modelleri böylelikle antrenizi evin yıldızına dönüştürürken konuklarınıza da görkemli bir karşılama alanı yaratacaktır. Bu içeriğimizde de sizlere Led Işıklı Asma Tavan modellerinden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.