Renkli Komodin Modelleri ile odalarınıza renk katmanız mümkün… Evin her noktasında şıklık içinde arzu endam ederek kullanabileceğiniz komodinler, hem aurası, hem de kullanışlılığı ile dekoratif öğelerdendir. Söz gelimi şık bir komodini sadece yatak odasında ya da çocuk odasında değil kapı girişi, antre veya salonda dahi kullanabilirsiniz. Komodinler, yatak odalarının olmazsa olmazı olan gardıroplar ya da karyolalar gibi her ne kadar da demirbaş ürünü olarak görülmese de bizce odaların en önemli argümanlarıdır. Örneğin bir oda hayal edin… Lukens ayaklı bir gardırop, aynı şekilde yükseltilmiş bir şifonyer, şık başlıklı rahat bir karyola ve kübik bir komodin… Şık bir yatak odası için her şey aklımızda yerli yerine oturdu bile…

Renkli Komodinlere Dönüş

Odalarımıza şıklık katan komodin modelleri, genel olarak yatak odası takımları ile birlikte takım halinde satılıyor olsa da son zamanlarda tek başına da satılıyor. Ayrıca bu parçalar şimdilerde özellikle İskandinav ülkelerinde renklenmeye başladı zira son dönemde bir renkli mobilya akımı var ki mobilya mağazalarında mavi, pembe, yeşil gibi canlı renklerde sıklıkla komodin modellerine rastlayabiliyoruz.

DIY Ürünü Dönüşüm El Boyaması Komodinler

Bildiğiniz gibi eski klasik komodin modelleri daha ziyade ceviz ağacından üretilen kahverengi mobilyalardan oluşuyor. Ama siz de birçok geri dönüşümcü gibi yeni renkli komodin trendine uyarak evinizde bulunan komodin modellerini boyayabilir ve renklendirebilirsiniz. Buna göre; beyaz, siyah, eskitme, gri, mavi – yeşil, kırmızı – pembe, sarı tonlarında komodinleriniz olabilir. Böylelikle yeni trende uygun olarak son moda komodin modelleri ortaya çıkacaktır.

Örneğin tavan arasında duran ya da büyük annenizden kalan eskiye ait koyu renkli atıl bir komodininiz mi var? Durmayın hemen dönüştürün deriz.

Gelelim kulp yenilemeye… Yapı marketlerde satılan farklı kulp modellerinden satın alarak da komodininizin kulp yenilemesini yapabilirsiniz. Böylelikle eski komodinleriniz sıfır halde yenilenmiş bir modele dönüşecektir. Kulp modellerini ise komodininizin tipine uygun olarak; kristal, metal ya da seramik olanlardan seçebilirsiniz. Bu içeriğimizde de sizlere Renkli Komodin Modelleri nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.